Menu

4 skvělé placené aplikace ve slevě díky Černému pátku

Jak možná víte, dnes se slaví neoficiální svátek Černý pátek. Tento den, vždy následující den po díkuvzdání, v USA a dalších zemích začíná vánoční nákupní sezóna. U této příležitosti obchodníci vyrukují s mnoha akčními slevami, které mají přispět k nastartování vánočních nákupů ve velkém.

Pro nás je zajímavé, že této tradice se drží i mnoho vývojářským týmů a můžeme tak na Google Play nalézt mnoha aplikací se slevou. Podívejme se na čtyři nejzajímavější.

 

1. SwiftKey 3 Keyboard

Kategorie: produktivita

K čemu: Alternativní klávesnice pro váš telefon

Normální cena: 60 Kč

Ve slevě za: 30 Kč

 

2. Fotoaparát ZOOM FX

Kategorie: Fotografie

K čemu: Alternativní aplikace pro Android zařízení

Normální cena: 59,99 Kč

Ve slevě za: 29,99 Kč

 

3. Documents To Go

Kategorie: Byznys

K čemu: Kancelářský balík

Normální cena: 300 Kč

Ve slevě za: 176,95 Kč

 

4. Hry

Příliš mnoho na jednu zprávičku. Doporučuji prohlédnout produkty od EA, Gameloft a další, kteří mají ohromné slevy. Jednu zajímavou za všechny doporučoval zde Jirka Pernica.

 

Zdroj: gadgets.ndtv.com

 

 

Komentáře

alda81

alda81

23.11.2012 19:35

než to složitě hledat, tak doporučuju aplikaci AppSales, na kterou jste už taky dříve upozorňovali a která mě to najde sama, dneska tam toho bylo opravdu hodně :-)

Asset

Asset

23.11.2012 21:33

SwiftKey 3 Keyboard:
Nevím, co je skvělého na klávesnici mající přístup k mým MMS, SMS, telefonnímu a sériovému číslu mého telefonu. Navíc nechápu, proč umožňuje aplikaci zapisovat do úložiště USB ana SD kartu.
A navíc za toto vše ještě zaplatím. To je výsměch zdravému rozumu.

LordKJ

LordKJ

23.11.2012 22:07

Precom iesto Doc2go, neodporucate radsej quickoffice ktory je momentalne za euro? :)
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.qo.android.am3

S.T.E.A.K.

S.T.E.A.K.

23.11.2012 22:18

To Asset:
a co třeba ten “zdravý rozum” taky trochu používat… nenapadlo vás třeba, že přístup k SMS, MMS, tel. seznamu apod. je pro účely zlepšení predikce? ukládání na kartu zase pro uložení záloh slovníku a nastavení. No a sériové číslo kvůli licenci? Je to sice fajn, že si čtete přístupová práva aplikace, ale pokud nad tím trochu nezapřemýšlíte, tak si nestáhnete 95% aplikací.

Crozz

Crozz

23.11.2012 22:41

SwiftKey keyboard jsem koupil a jsem spokojený

Jirka

Jirka

23.11.2012 23:12

No já vidím že je ve slevě klávesnice SlideIT za 38 Kč

Scalex

Scalex

24.11.2012 9:48

Asset: s radostí jsem ta práva aplikaci povolil a po instalaci jsem té aplikaci dal ještě přístup na svůj facebook, twitter a účet na bloggeru. A to právě proto, jak píše S.T.E.A.K., protože se tato klávesnice učí z mých textů a sestavuje uživatelský slovník mých nejpoužívanějších slov a frází. Tj. nejenže pak za mě dokončuje rozepsaná slova, ale dokonce i odhaduje, jaké slovo bude následovat po tom, které právě píšu. SwiftKey je v tomhle směru skvělá a píše se na ní tak rychle, že jsem opustil i mnou dříve doporučovanou klávesnici SlideIt, která také není špatná, ale na SwiftKey píšu o několik desítek procent rychleji.

RSS (komentáře k článku)