Xiaomi Mi7 má být první Android telefon s 3D skenováním obličeje

xiaomi mi7 3d skenovani obliceje iphone x

Android výrobci jsou údajně dva roky pozadu za Applem v technologii 3D skenování obličeje. Alespoň tak se to tvrdilo při představení iPhone X. Realita ale může být jiná. Android telefonu s 3D rozpoznáním obličeje se možná dočkáme již za pár měsíců. A překvapivě má jít o Xiaomi Mi7.

3D senzory má mít už Xiaomi Mi7, vydání je plánováno na Q3

Novinka od Xiaomi se dočkala odložení, původně měla vyjít tradičně během prvních měsíců roku 2018. Místo toho se představila vylepšená verze Xiaomi Mi Mix 2S a Xiaomi Mi7 tak dostal několik měsíců vývoje navíc.

senzory pro 3d skenovani obliceje apple iphone x

Podle posledních spekulací se vydání nového vlajkového telefonu Xiaomi chystá na třetí kvartál tohoto roku. Třetí čtvrtletí začíná v červenci, takže už to není tak daleko. A jedna z hlavních novinek u Mi7 má být 3D skenování mobilem. Není ale stále rozhodnuto, protože se objevil problém.

Problém je v systému 3D mapovaní obličeje, díky kterému si můžou například majitelé iPhone X nechat narůst vousy, vlasy, mít sluneční brýle a skener je stále rozezná. Dodavatelé modulů k 3D snímání mají problém ideálně spojit software a hardware. Představení telefonu mělo proběhnout údajně v první polovině roku, ale kvůli špatným výsledkům u 3D skenování, se Mi7 odložilo na třetí čtvrtletí.

Těšíte se až Android telefony budou mít 3D skenování obličeje?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)