Dvouletý kluk objednal z aplikace u mámy v mobilu 31 burgerů

aplikace burgery McDonald objednávka dvouletý kluk

Nechávat malým dětem v ruce chytrou elektroniku bez dozoru určitě není dobrý nápad. Někdy to může skončit jejím zničením či nechtěným zablokováním, jindy jsou následky o něco méně nepříjemné. A také dost úsměvné. Své o tom teď ví Kelsey Golden z Texasu, jejíž dvouletý syn Barrett využil chvilky nepozornosti a přes mámin mobilní telefon objednal bez jejího vědomí hned 31 cheeseburgerů z McDonalds. Prostředníkem byla aplikace DoorDash, obdoba tuzemského Dáme jídlo.

DoorDash - Food Delivery
DoorDash - Food Delivery

Žena tuto příhodu sdílela i s velmi vtipnou fotografií na Facebooku, načež detaily popsala CNN. Příhoda se stala ve chvíli, kdy z mobilu do počítače přenášela fotografie a přístroj neměla úplně pod dozorem. Chopil se jej dvouletý synek, který se ale tentokrát nebavil jen oblíbeným odrazem vlastní tváře na skle, nýbrž ťapkáním po displeji v rámci zmíněné aplikace.

Nic netušící máma byla následně se situací částečně seznámena díky SMS zprávě, že se její objednávka zdrží. Chvíle nepochopení a nejasností rozčísl zvonek a před dveřmi stojící kurýr s 31 burgery. Rodina prý toto jídlo moc nemusí, takže se nakonec rozdalo zájemcům. Účet přitom činil něco málo přes 90 dolarů (2 000 Kč). Po zveřejnění příběhu dostali její hlavní aktéři pozvánku do McDonalds, kde na ně čekaly kuřecí nuggety zdarma a setkání se známým maskotem.

V komentářích pod příspěvkem se objevují příhody dalších rodičů. “Když byl Connor o něco starší, objednal kompletní permanentku na NBA. To je asi 70 zápasů,” vzpomíná jedna z maminek. Další pak přihodila, že její 1,5letá vnučka zvládla z mobilu na Amazonu koupit tři iPhony.

Máte nějakou podobnou historku?

Zdroj: pharena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)