Menu

30 věcí, které v našich životech nahradily smartphony

Chytré telefony v posledních letech zažívají masivní rozmach, postupně prakticky vytlačily běžné “hloupé” mobily, díky čemuž tvoří většinu prodaných telefonů právě smartphony. Ty však z našich životů postupně nevytlačují pouze obyčejné mobilní telefony (o pevných linkách nemluvě), ale i spoustu dalších věcí, bez kterých jsme si dříve nedovedli představit běžný život. Budíky, hudební přehrávače, stopky nebo klasické papírové zápisníky, kalendáře a mapy. To je jen pár příkladů věcí, které byly ve velké míře nahrazeny právě chytrými telefony. Vzhledem k tomu, jak roste kvalita fotografií a videí pořizovaných telefony, začínají být v ohrožení také klasické fotoaparáty a kamery. Byť se již najdou uživatelé, pro které je díky smartphonu zbytečnost vlastnit klasický fotoaparát či videokameru, přinejmenším v dohledné době nelze počítat s tím, že by byly fotoaparáty vytlačeny chytrými telefony definitivně. Další diskutabilní oblastí mohou být například hodinky, vzhledem k tomu, že se najde stále velmi mnoho uživatelů, pro které jsou klasické hodinky mnohem více než prostředek pro zjišťování času. Přizpůsobit se musely rovněž klasické tištěné magazíny a noviny, ty částečně vytlačují různé webové portály, ale většina významných periodik se nabízí také v elektronické podobě, kterou si nejčastěji čtenáři zobrazují právě na telefonu či tabletu. Producenti smartphonů či operačních systémů pro ně se však nadále snaží přicházet s dalšími funkcemi, kterými by nahradily další a další věci, které dennodenně používáme. V současnosti se například Google i Apple snaží prosadit platby mobilem, díky nimž by už prakticky nebylo potřeba nosit s sebou na nákup peněženku.

BgoOHYQCEAA_Fas

Na 30 věcí, které byly nahrazeny právě chytrými telefony, se můžete podávat v následujícím videu.

Jaký máte vy názor na to, jak změnily smartphony naše životy? Chybí vám ve videu nějaká věc, kterou váš telefon nahradil, nebo naopak s něčím zásadně nesouhlasíte? Podělte se s námi v diskuzi!

 

Komentáře

Zumba

Zumba

z aplikace
22.4.2015 12:20

proste provokater nic vic

teofilix

teofilix

22.4.2015 12:43

LukaS: inu ty jsi vážně imago, určitě se mnou maminka šla dva týdny v divočinou v Rumunských horách nebo chodí na ten fotbal, do fitka atd ty jsi prostě… teď se i docela bavím na tvou inteligenci, copak nám ještě povíš? Jo a představ si, že si ten noťas splácím tátovi z invalidního důchodu a pomalu už je splacený. No musíš chodit řádně do práce aby mi z tvé výplaty šly peníze hezky na důchod :D :D :D Vlastně částečně je fakt, že se mnou maminka často chodí, když jdu třeba k lékaři nebo musím někam na úřad, protože nejsem schopný běžné reálné komunikace, ale fakt, že na komunikaci s tebou se už moc těším.

LukaS

z aplikace
22.4.2015 12:47

ty mě bavíš ty posero jeden :D

teofilix

teofilix

22.4.2015 12:50

MorganPrznitel: můžeš být trochu konkrétnější v čem si protiřečím. Jinak je když mě nějaké takové špína stále uráží, tak jak se mám bránit aspoň od něj mám vše třeba teď jsem si spokojeně vyspinkal a je mi zase hej. Nic mi nechybí a mám dost času na své zájmy a hračky které si pak koupím :D :D :D takže mě může nějaký hlupák urážet jak chce přes svůj handicap jsem mnohem bohatější jak mentálně tak i majetkem. Možná nemůžu vyhrát v diskusi, ale nic se nezmění na mé mnohem vyšší pozici ve společnosti než toho pána co tu umí jen urážet a nemá nic než jen své urážky.

Honza

Honza

z aplikace
22.4.2015 13:02

Teofilix: Ty máš opravdu inteligenci houpacího koně :-D

MikkyX3

z aplikace
22.4.2015 13:17

@Pluto:
“takoví jsou odvážní jen v hejnech”… Dobře jsi mě pobavil, když teofilix je tady na tyhle bestie sám a jich je tady snad už deset… Takže trochu nonsense ;)

@Honza:
Inteligence houpacího koně? Naopak, myslím, že jeho inteligence bude minimálně 2x větší než inteligence všech těch trolů, co mu nadávají, dohromady.

@LukaS, MorganPrznitel:
“nic neděláš ale do posilky chodíš” (zjednodušená citace)… Říká Vám něco pojem rehabilitace??

LukaS

z aplikace
22.4.2015 13:18

lenochodus: myslíš že se někdo toulá naka slečna která je stejně líná nebo ti to bude tolerovat? :-))

MorganPrznitel

z aplikace
22.4.2015 13:36

teofilix: především tím, ze se budeš povysovat tak tím se opravdu neubráníš. akorát že sebe děláš debila.
nechápu zda je pro tebe opravdu tak těžké nereagovat na to co se ti nelíbí. přestaneš reagovat a ostatní to přestane bavit.
Zajdi si raději na zdravotní procházku a nech mobil doma.

MikkyX3: pojem rehabilitace si představuju pod mnoha variantami, což se o vyzvání na po držku říci nedá.

MorganPrznitel

z aplikace
22.4.2015 13:39

Btw. začínám plně souhlasit s příspěvkem který napsal “Zumba “

Zumba

Zumba

z aplikace
22.4.2015 14:22

chtel bych poprosit vsechny normalni mentalne vyspele jedince aby prestali reagovat na teofilixe, jak sam psal je opravdu nemocny (coz neustale dokazuje). Tato diskuze naprosto nikam nevede a uz se tu nazory zacinaji opakovat. Ukazte ze jste mentalne vyspelejsi a ignorujte provokatera. Dekuji Z.

teofilix

teofilix

22.4.2015 14:51

imago: prosím najdi si wikipedii a podívej se význam slova lenoch. Obávám se, že nezvládáš ani používání českých slov, které znají už děti v mateřské školce. Vlastně i díky stálému měření kalorii sám nejvíc vím kolik za den dám energie a až se mi jen trošičku přiblížíš, tak ti klidně vyčistím i boty :D :D D: lenoch si spíš ty, hospodský povaleč, co sice do práce chodí, ale to je tak vše. Začni sportovat ať z tebe v padesát není pupkatej dědek co unese maximálně ten svůj půllitr.

teofilix

teofilix

22.4.2015 14:54

Zumba: jakou zvláštní školu si vystudoval teda pokud si vůbec dal. Trochu se obávám, že nejspíš i ta zvláštní by na tebe byla moc. Já jako vystudovaný speciální pedagog bych taková jedince učit nechtěl :D :D :D Doufám, že aspoň cvičíš tu zumbu a nejsi lenoch jako LukaS

teofilix

teofilix

22.4.2015 15:16

Ještě mě tak napadá, když jsem ten provokatér, tak proč jsem psal už před třemi dny ať zakročí proti této šikaně, že je to nemorální i proti jejich samotnému desateru. Reakce pana Mišáka byla dosti chladná, zajímavé, že prosím redakci o zásah a zároveň jsem provokatér. No budiž, ale každý inteligentní člověk vidí, že to dohromady nějak nejde :D :D :D

LukaS

z aplikace
22.4.2015 15:18

teofilix: seš prostě líný a vychcaný prase co bude cucat maminčinu bradavku co to půjde :-) ty cikány beru zpět,protože bych je ve spojitosti s tebou urazil ty vyžírko :D rodičům přeji aby se jim už nic podobného nenarodilo.aloha

teofilix

teofilix

22.4.2015 15:38

LukaS: Ty jsi pako asi v šedesáti jsem jim určitě něco podobného narodí, to jsi mě pořádně pobavil.Vyčuranost je pro mě celkem poklona také si myslím, že mám za ušima :D :D Až něco v životě dokážeš aby o tobě byl článek nebo si vysel někde na nástěnce pro to co jsi dokázal pak mě prosím informuj. Ty si cucej ty své lihoviny a já se budu držet pěkně v doma v teplíčku a v bezpečí před takovými hlupáky jako jsi ty. Hlavně koukej vážně makat mám v plánu si koupit domů veslovací trenažer a tak je potřeba abys mi posílal z výplaty můj důchod :D :D :D

Rendy

Rendy

z aplikace
22.4.2015 17:56

posledni prispevek vubec neni vytvorem provokatera:-) uz je mi te vazne lito pane inteligentni, ac mentalne zaseknuty tak na druhem stupni ZS. to sem zvedav co ti na tuto diskuzi rekne PCR:-) urcite pochopi ze te tady vsichni provokuji a ty sen branis:-) myslim ze se sluzebne bavi jeste ted..mozna ti najdou i lepsiho lekare ktery te necha hospitalizovat, coz by bylo vysvobozenim pro vsechny a predevsim pro tebe. :-) nemocnych lidi je mi lito, ale u tebe a tve ohrane pisnicce jak jsi asocialni a vsichni te sikanuji a domlouvas si tu verejne misto a termin pro pres drzku…pokud prijde vice neznamych lidi co budes delat? zalezes pod drn? preji brzkou hospitalizaci nekde na psichiatrii

teofilix

teofilix

22.4.2015 19:14

Rendy: neboj Policie je na mé straně jen je dost složité, ale doufejme, že z toho něco vzejde. Nevím, ale nejsem v komunismu abychom postižené lidi, psychicky nemocné, homosexuály nebo jinak nepřizpůsobivé léčili prací. Pracovní tábory patří do daleké minulosti. Jinak si tu pánové dost protiřečí buď jsem pro ně blázen pak skutečně nemám co dělat v pracovním poměru nebo jsem zdravý a jsem lenoch obojí jde stěží. Vám je jedno jaký je můj stav, ale jen vás baví někoho týrat a šikanovat. Jenže já se jednak nedám a pak lidi jako jsou ti dva jsou mi volní a hlavně jsou to ubožáci co si tu jen honí své ego. Jen dál pánové mě už nerozhodíte a rozhodně mám jak se bránit.

teofilix

teofilix

23.4.2015 5:45

Rendy: sypu si popel na hlavu a uznávám hrubka se mi tam vloudila, ale poslední dva dny mám dost těžké deprese a jak člověk odpovídá v afektu, tak mu to může méně přemýšlet. Taková chyba se omluvit, ale nedá proto si sypu ten popel na hlavu. Jinak skutečně nevím co se ti nezdá až o tobě budou psát špínu, tak jsem zvědav jak ty by ses bránil. Nevím co jsi zač, ale překvapím tě jak jsem psal, tak policie je skutečně na mé straně jen stále zjišťují přes své spolupracovníky jaké mám možnosti dalšího postupu. Jo a setkání si s imagem domlouvám na neveřejném místě tam skoro žádné lidi nejsou a nebo mám vše dobře promyšlené do posledního detailu :D

Honza

Honza

z aplikace
23.4.2015 7:02

Teofilix: co že je Policie, na tvé straně? A na to jsi přišel jak? Jseš opravdu k smíchu lháři!

teofilix

teofilix

23.4.2015 9:03

Honza: neboj to se brzy ukáže, takže tvé sprosté osočení je marné neboť se to už šetří. Je mi tě líto, že také patříš k těm co umí jen a nic víc. Brzy se budu smát já nebo spíš já už se teď báječné bavím :D

chudacek

chudacek

23.4.2015 9:04

Teofilix: už vidím jak se nad tím policie směje,línej cikán si stěžuje že si z něho dělají srandu pracující lidi ze nechce pracovat :D :D ….ste hrozná banda..

teofilix

teofilix

23.4.2015 9:48

LukaS: buď si srab, že jsi nenapsal kdy se chceš dnes sejít nebo si prokoukl mou lest, že mám tam domluvený policejní doprovod. Pokud si myslíš, že je v pořádku urážet slušného bílého člověka, že je cikán, že je zdráv a simuluje, že je lenoch atd. tak se dostav dnes mezi 15:00 až 15:30 na policejní stanici v Poličce, kde bude s námi řádně sepsán protokol. Pokud, ale umíš jen urážet schovávat se tu za přezdívku a soustavně mě šikanovat, tak si přesně co jsem tu už několikrát napsal a především srab a ne chlap co si stojí za svými názory a bojí se je vyslovit přes policejními orgány. Máš šanci ukázat svůj charakter. Chtěl jsem tě vylákat na schůzku právě kvůli policii, ale proč takovéhle podlosti tvé úrovně. Ukaž, že jsi chlap a dostav se na policii, kde tě budeme čekat. Ostatní si myslete co chcete, ale já hraji fér a na policii jdu i když mám problém jít třeba jen nakupovat, ale v doprovodů rodičů jsem ten krok udělat musel, protože takové svinstvo, co se tu dělo je nedůstojné slušných lidí. Já se tu jen bránil a i když uznávám jednou mi už ujeli nervy, ale kdo by se mi divil. Dále pro lid obecný tak je to zde můj poslední příspěvek pod tímto nickem, protože se chci zde vyjadřovat k článkům aniž by mě tu soustavně někdo urážel a zvlášť pokud nezná všechny mé psychické i zdravotní potíže. Věnujte se lidi článkům a už se vykašlete na to šikanování. Když už máte v sobě tolik agresivity jděte se projít, zasportovat nebo třeba do fitka. S tím se s vámi Teofilix loučí
František Zbořil Polička
Jako slušný člověk nemám ani potřebu se schovávat pod nějaké přezdívky.
P.S. redakci děkuji, že ač má zde napsané nějaké desatero jak se mají lidé v diskusích chovat, tak tu nechají aby zde docházelo k trestným činům a být jinak nebo těžce psychicky nemocný člověk, tak se pak nemůžete divit, že občas někomu přeskočí a někoho pobodá, postřílí. Psychicky a jinak nemocní lidé vám kašlou na soucit, ale přeji si jen určitý respekt a aby se nimi mluvilo a zacházelo slušně jako s každým člověkem. skutečně doba kdy lidé s jakýmkoliv postižením, homosexuálové, muslimové a co já vím ještě se odváželi na okraje měst do pracovních táborů aby nebyli ostatním na očích.

Zumba

Zumba

z aplikace
23.4.2015 9:57

bez se prosimte lecit ty organe

LukaS

LukaS

23.4.2015 10:10

Lenochodus: bavíš celou naši kancelář :D jinak to platí…na 15:15 sem svolal svědky jehovovi,u rybnicka,druhá lavička severně od páté řady stromů :D

teofilix

teofilix

23.4.2015 10:19

LukaS: 15:00 až 15:30 čekám v Poličce na zdejší policejní stanici ukaž charakter a že jsi chlap.

LukaS

LukaS

23.4.2015 10:24

lenochodus: jedině když přijdes s maminečkou :))

Zumba

Zumba

z aplikace
23.4.2015 10:26

ty si chces dat schuzku u rybnika pro presdrzku, kdyz ti tu Lukas schuzku potvrdi tak se budes shovavat na policejni stanici a jeste budes Lukase osocovat ze je srab?:-) :-) :-) vtipalku, schuzka u rybnika byla tvym napadem a jeste jsi psal ze nemas problem s presilovkou 1v2….tak se ukaz hrdino…

Zumba

Zumba

z aplikace
23.4.2015 10:28

btw: opravdu si nemyslim ze by se s tebou chtel Lukas rvat, spis by dorazil proto aby se neskutecne pobavil jak exot jako ty vypada ve skutecnosti:-)

Zumba

Zumba

z aplikace
23.4.2015 10:30

a nebo je masovej vrah a prijede s lopatou aby te na ty louce mohl rovnou zahrabat:-) :-)

LukaS

LukaS

23.4.2015 10:41

Zumba: no řekni,potkal si doposud neco takového jako je místní vyžírka lenochodix? :-))

Zumba

Zumba

z aplikace
23.4.2015 10:58

No zaplatpanbuh zatim sem nemel tu smulu…:-)

teofilix

teofilix

23.4.2015 11:06

Zase musím reagovat, ale to jinak nejde. Od počátku jsem ho chtěl jen vylákat kvůli policii aby měla jeho totožnost, protože to nejvíce zatím řešíme. V životě bych si nešpinil ruce s někým takovým nikdy jsem nepral a takové primitivní řešení nechávám jen spodině. Několikrát jsem ho vyzval ať napíše, kdy tam bude a nic, tak jsem se rozhodl to napsat na rovinu jak to celou dobu je a dát mu možnost aspoň k férovému jednání. Mimochodem budu tam s maminkou a představ si to, protože sám chodím maximálně do toho fitka a na procházky se psem. Doufám, že skutečně dorazíš ukážeš něco víc než jen urážky a několik vymyšlených totožností abys ukazoval kolik lidí je tu na tvé straně. Vážně dost hloupé pokusy.

teofilix

teofilix

23.4.2015 11:16

Jo a rozmysli co vlastně jsem, protože buď jsem vyžírka simulant, lenoch a OSSZ a psychiatr se zmýlil a nebo jsem psychicky nemocný člověk a pak mám jak právo na důchod, tak nemám co dělat v pracovním poměru. Obojí být jaksi nemůžu zkus potrápit šedé buňky mozkové a jednou se rozhodnout pro jednu verzi :D :D :D když už máš potřebu těch urážek.

LukaS

LukaS

23.4.2015 11:18

Ja mam te

LukaS

LukaS

23.4.2015 11:26

lenochodix: začni se chovat jako chlap,sundej si ty kalhotky ty slečinko a začni něco dělat at se za tebe celá rodina nemusí stydět i kdyz ti tvrdí nununu :-) čao ty líný prase :D

teofilix

teofilix

23.4.2015 11:52

LukaS: Ubožáku asi 70 kg jsem zhubl tím, že jsem v životě válel viď nebo se zajdi podívat do poličské posilovny čí fotky tam také visí a jak vypadá chlap. Nebo si zkus naložit 140 kg na bench a uvidíme kolikrát to zvedneš :D :D :D ani jednou a už se ani nenadechneš jak tě ta činka bude dusit na prsou. Ono od půllitru to se to uráží, sportuje a hýbe se viď vždycky jen zvedneš ruku, že chceš další a pak ještě ten půllitr a to je to veškerý tvůj pohyb. To musí mít ženská radost mít doma chlapa co vypadá jako troska jen jí také pošli do fitka ať se podívá na pořádně chlapy. Rádi ji přivítáme a to tam mám tak dvě tři co určitě zvednou víc než ty ty jedna slečínko nebo spíš hospodský dědoušku :D

Honza

Honza

z aplikace
23.4.2015 12:43

Teofulix: Chlapče, nevěřím že PČR má čas na takové kraviny co ty tu píšeš. Máš asi dost bujnou fantazii. Uvědom si, že jseš tu jen a JEN pro smích. Ty jseš ten který to tu vše odstartoval a začal nás jakož to dělnickou třídu napadat, urážet a vyhrožovat. Být tebou, tak se tu omluvím a už jsem nic nepíšu.

teofilix

teofilix

23.4.2015 13:39

Honzo tímhle jsem to odstartoval ???
V mnoha ohledech jsem staromódní, konzervativní a hlavně jsem asociál. Straním se lidí a dávám přednost přírodě před lidmi a uspěchanou dnešní dobou přesto vyznávám, že jsem těžký závislák na mobilu a to doslova. Nedávno vyšel zajímavý článek o nemoci kterou je závislost na mobilu a obávám se, že ji mám a asi jako valná většina lidí. Podle výzkumu se telefon stal prodlouženou naši rukou a pokud ho jen na chvilku odložíme ztrácíme jistotu v sebe a své schopnosti. Zhoršuje se naše pozornost a klesají i naše znalosti atd. Myslím, že je to vážná věc a je třeba o tom přemýšlet. Rozhodně je to nebezpečná věc a vidím to sám na sobě. Už dávno je pro mě mobil můj milááášek. Šťastní ti co to tak nemají, ale bojím se, že to bude věc, která nás bude více a více ohrožovat především pak ty nejmladší generace. Házím to placu a klidně reagujte nebo si jen zkuste chvilku sami pro sebe popřemýšlet co všechno pro vás znamená mít mobil stále u sebe.

a jaká byla reakce tady dvou pánů?????? Já jsem pouze napsal reakci na článek, která nebyla vůbec proti nikomu a nevím proč jsem za to dočkal reakce která vzešla. To jsou fakta která si tu může každý veřejně přečíst. Je fakt, že jsem tu šikanu a urážky nezvládl vstřebat a snížil jsem na úroveň těch co mě napadají. Bohužel, ale ještě v úplném začátku skutečně psal redakci a reakce byla jaká byla. Nevím, ale právě proto co jsem vše vykonal nedokážu přijmout aby mě tu urážel ubožák, který tu šikanuje a svými reakcemi odhaluje svou inteligenci. Ano bohužel a je mi to líto nechal jsem se vyprovokovat a snížil se občas ve svých reakcích na jeho úroveň, ale nikdo mi tu nedokázal říct jak čelit kyberšikaně. Ono to není první diskuse, kde mě napadá a také nejsem jediný koho zde napadá. Asi si tím něco chce dokazovat, ale nechápu proč redakce to dávno nezatrhla včetně mých reakcích, které občas nebyly na místě, ale jak se mám bránit, když neprávem napadá. To je svinstvo nejvyššího řádu.

teofilix

teofilix

23.4.2015 13:47

Honzo: a ještě mimochodem jsem se tu dělnické třídě do určitě míry párkrát omluvil a konstatování, že v PRŮMĚRU ne že to platí vždy, ale v průměru lidé v dělnických profesích jsou méně vzdělaní a také inteligentní než lidé vzdělaní v jiných profesích. To se na mě nezlob to je fakt, ale určitě to neznamená, že si dělník nezaslouží stejný respekt jako chytřejší člověk nebo i psychicky narušený. Určitou úctu a respekt na ten má právo každý i když podle vašich oblíbenců kromě jediné osoby kterou jsem já a kterou stále přes těžké potíže posílají někam do práce vždyť jasně vidí, že potřebuji svůj klid, pohodu což mezi lidmi a v pracovní procesu skutečně nemám a můj stav se pak zhoršuje

teofilix

teofilix

23.4.2015 14:22

Honzo a co ti dva ty se omlouvat nemají. Myslíš, že je správné člověku co bojuje s těžkými psychickými i fyzickými potížemi ho tady urážet, že má jít pracovat. To je úplně normální i morální že? Promiň, ale takového svinstva je schopen jen člověk zcela nemorální, primitivní, nelidský prostě špína společnosti. Já rozhodně nemám problém se omluvit dělnické třídě jen si prosím přečti všechny mé odpovědi a ne jen tu jednou a hlavně na co zde musí reagovat. Jak se má člověk zde bránit po čase obrany ho to přestane bavit a přejde do útoku prostě co mi zbývalo.

teofilix

teofilix

23.4.2015 14:39

Jo a omlouvám se, ale dnes ta schůzka na policii padá je mi jasné, že se dočkám uštěpačných poznámek, že jsem lhář atd, ale celé to řeší má rodina přes jednoho policistu s kterým se dobře známe a musíme to ještě dořešit s tím, že dnes tam není. Moji rodiče by se rádi také spojili s redakcí, ale té napíše tatínek až během dne, protože je pravda, že jak jsem poslední dny v těžké depresi, tak nejsem moc schopný pořádných a často smysluplných reakcí. Doufám, že i redakce bude svolná minimálně k dialogu s mou rodinou a nebude hrát mrtvého brouka. Je mi skutečně líto až kam to zašlo, ale je mi skutečně smutno z vás dvou bohužel nelze napsat ani lidí, protože lidskosti ve vás moc není, když vás baví jen urážet a šikanovat. Nejspíš se v té práci pořádně nudíte.

ufo007

ufo007

23.4.2015 14:42

Nemohl by už někdo toho spamera vypnout? Takovou snůšku kravin jsem už dlouho neviděl. Pokud chce někdo diskutovat o svých problémech, tak ať si najde příslušnou diskuzi na příslušné serveru. Svět androida rozhodně takové místo není.

teofilix

teofilix

23.4.2015 14:56

Ufo007: Jak se mám tedy hájit proti šikaně jak jak jak moc tě prosím o konstruktivní odpověď. Prosím ber to jako pouhý příklad, ale když tě tu někdo bude stále urážet, že jsi třeba homosexuál, tak jak by se bránil??? Já se tu snažil vysvětlit proč nemohu pracovat a byl jsem soustavně napadán. Myslím, že by se ti to také nelíbilo, kdyby tě někdo tady křivě obviňoval.

Zumba

Zumba

z aplikace
23.4.2015 15:26

chlapce chlapce, nejlepsi by bylo kdyby ti rodice zabavili telefon i pc a byl by klid. nikdo by te tu neurazel kdybys k tomu stale neprovokoval. Kdo jako prvni prisel s tim ze jsi psychicky nemocny, asocialni, ze nemuzes pracovat atd? Odpovim si sam, byl jsi to TY. Proc zverejnujes tyhle osobni veci ve verejne diskuzi? Opet si odpovim sam, protoze si myslis ze kazdymu te bude lito a omluvis tim ty vyblitky co pises. Proc clovek co chodi do fitka, zveda 140kg na bench, jeho fotky jsou ve fitku na stene, vesluje, leze po horach a nevim co jeste, neni schopen pracovat? I presto ze je inteligentni, vystudovany a neni clenem delnicke tridy? Mozna to pro tebe bude novinka, ale pracovat se da i z domova, kde te tva fobie z lidi omezovat urcite nebude, spousta podniku prijima lidi i fyzicky handicapovane a ti lide (respekt) jsou za tu moznost vdecni ikdyz by mohli po tvem vzoru valet sunky doma a nechat se zivit (jiste ze ne vsichni, ale nekteri by urcite mohli). Proc toto lide pracovat mohou a ty ne? Ty vzdelany inteligent..

ufo007

ufo007

23.4.2015 15:27

Nevidím jediný rozumný důvod, proč by mi někdo měl říkat, že jsem homosexuál, pokud mu k tomu nedám nějaký důvod. Tudíž nemám co komu vysvětlovat. A opravdu už tady přestaň řešit svoje problémy.

LukaS

LukaS

23.4.2015 15:49

Lenochodus: musím se ti už jen smát :-)) ale zajímá mě jak odpovis na posledni zumbuv příspěvek :-)

Zumba

Zumba

z aplikace
23.4.2015 18:27

LukaS: odpoved bude bud velice velice dlouha nebo vubec zadna:-)

RSS (komentáře k článku)