30 tapet z Android 5.0 Lollipop s designem Material v jedné aplikaci

tapety_ico

V sobotu kolega Vašek Švec přinesl aktualitu o možnosti stažení tapet z čerstvě představené verze mobilního operačního systému Android 5.0 Lollipop. Pokud chcete vyzkoušet tapety s designem ve stylu “Material” ještě o něco jednodušší cestou, jistě vám přijde vhod aplikace Material Wallpapers(Android L), která se již 3. října objevila v Obchodě Play a právě v sobotu překročila hranici deseti tisíc stažení.

Uživatelské rozhraní a ovládání je minimalistické a prosté: po spuštění aplikace zobrazí galerii tapet, ve které lze listovat horizontálním posunem. V horní části okna se zobrazuje zvětšený náhled právě zvolené tapety, tlačítkem Set As Wallpaper obrázek nastavíte jako pozadí domovské obrazovky.

Součástí balíčku je 30 kvalitních tapet v designu Material, přičemž podporována jsou prakticky všechna rozlišení displejů telefonů. Autor ovšem upozorňuje, že jeho program není optimalizován pro tablety. S problémem se můžete setkat na telefonech OnePlus One s CyanogenModem 11 – chyba je v současné době analyzována a do vyřešení autor odstranil tento model ze seznamu podporovaných zařízení.

Program vyžaduje oprávnění k nastavení tapety, úplnému přístupu k síti a zobrazování síťových připojení (síťová oprávnění jsou požadována z důvodu zobrazování reklamních proužků).

Instalační balíček Material Wallpapers(Android L) je velký 16 MB a použít ho můžete zdarma na zařízeních s Androidem 2.3 a novějším. Uživatelé tento program v Obchodě Play hodnotí velmi pěknou známkou 4,5 z 5,0 možných.

Material Wallpapers(Android M)
Material Wallpapers(Android M)
Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)