Vychází 2. série Netflix seriálu Ledová archa. Jak se vám líbí?

2. série Netflix seriálu Ledová archa

Netflix seriál Ledová Archa spatřil světlo světa již v květnu minulého roku a jednalo se o jeden z vůbec nejsledovanějších seriálů na této platformě a jinak tomu není ani u 2. série. Seriál je inspirován stejnojmenným filmem, který vyšel před sedmi lety a jde v něm o to, že Země zamrzla, přišla další doba ledová a jediné co drží lidstvo nad vodou je vlak, ve kterém žijí všichni lidé na naší planetě.

Poznámka redakce

O tipech na zajímavé Netflix či HBO GO seriály vám píšeme z toho důvodu, že je stále populárnější sledovat je na telefonech a tabletech. Sami si občas pustíme nějaký ten seriál v posteli, či v autě. Napadlo nás proto, že bychom se mohli s našimi tipy dělit s vámi. Aplikace obou dvou platforem jsou k dispozici na Google Play.

2. série Netflix seriálu Ledová archa

V popředí se nachází smetánka, která nemá nouzi o zábavu, peníze či jídlo. Naopak na konci pak žijí ti chudí, kterým pomalu ale jistě dochází se smetánkou trpělivost. Nemají po vlaku volný pohyb a jejich vagóny jsou střeženy armádou vojáků. Můžete se těšit na známé tváře jako Jennifer Connelly, Daveed Diggs, Mickey Sumner, Sheila Vand či Alison Wright. První série si na ČSFD vysloužila 66 %, zatímco ta druhá je dle diváků lepší (přesto, že zatím vyšel pouze jeden díl).

Ledová archa – 2. řada | Oficiální trailer | Netflix

Ledová archa – 2. řada | Oficiální trailer | Netflix

Netflix
Netflix

Ta druhá má totiž 75 % a tradičně bude vycházet každý týden jeden díl. Ten první vyšel v úterý 26. ledna, takže další díly budou vycházet také každé úterý. Stejnojmenný film (Ledová archa) byl natočený v roce 2013 a to podle francouzského komiksu Le Transperceneige z roku 1982. Režíroval ho Džun-ho Pon, který dostal mimochodem Oscara za film Parazit. Hrají v něm herci jako Chris Evans, Tilda Swinton či Ed Harris. Zajímavostí pak je, že byl film z části natočen v Praze na Barrandově. Na ČSFD.CZ si vysloužil konečných 67 %.

Co říkáte na seriál Ledová archa?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)