100 GB dat za 300 Kč. Vrací se extra výhodná O2 Datamanie

O2 datamanie 100 GB 2022

Český operátor O2 na krátkou dobu vrací do nabídky exkluzivní předplacenku v rámci akce Datamanie. Limitovaná SIM karta, která je bez závazků a přináší 100 GB dat každý měsíc, bude k dostání pouze od 18. července do 22. srpna 2022, případně do vyprodání zásob. Což, jak ukázaly předchozí roky, se může stát opravdu velmi rychle.

O2 datamanie 100 GB 2022 odpočet

Karta stojí 300 Kč a operátor ji po objednání doručuje zájemcům až domů. Aby zůstal balík volných dat zachován, stejná částka pak musí být dobita každý měsíc. K tomuto účelu je dobré si nastavit pravidelné platby v aplikaci Moje O2.

Kromě datování je možné kartu využívat i k volání a posílání SMS. Neomezené volání do všech sítí je zpoplatněno částkou 15 Kč na den a cena se odečte jen v ty dny, kdy zákazník někomu zavolá. SMS stojí 2 Kč. O2 upozorňuje, že nabídka datového objemu platí naplno pouze v ČR a v rámci objednávky je možné pořídit maximálně 3 SIM karty, které je potřeba aktivovat do 31. prosince 2023.

Máte tip na podobně výhodnou datovou předplacenku?

Zdroj: O2

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)