Messenger má 10 novinek k 10. výročí. Kolik jich oceníte?

Messenger 10 novinek výročí

Letos v srpnu uběhlo přesně deset let od chvíle, kdy největší sociální síť světa spustila svůj chatovací nástroj Messenger. Od té doby spojuje více než miliardu lidí napříč celým světem a neustále (k nelibosti některých uživatelů) přichází s dalšími a dalšími funkcemi a změnami. A dokazuje to i v rámci oslav tohoto velkého výročí. K desátým narozeninám vypouští ven dalších 10 novinek naráz. Mrkněte, jaké to jsou. Názvy všech jsou zatím jen volně přeložené, ve finále se české znění může lišit.

10 novinek v aplikaci Messenger

  1. „Kdo nejvíc…“ či „Kdo nejčastěji…“ (Most Likely To…) – Půjde o novou formu hlasovací ankety, ve které se bude mezi účastníky hromadného chatu vybírat, kdo nejlépe odpovídá zadané situaci. Třeba „Kdo nejvíc miluje sport?“ nebo „Kdo nejčastěji chodí pozdě?“
  2. Narozeninové šeky – Uživatelé v USA, kteří jsou zaregistrovaní ve Facebook Pay, budou mít možnost posílat a přijímat u příležitost narozenin šeky s vybranou finanční hodnotou.
  3. Narozeninové téma – Upravený grafický vzhled pro příležitost narozenin.
  4. Narozeninové 360° pozadí – Speciální pohyblivá tapeta.
  5. Narozeninové nálepky – Nová sada velkých Emoji.
  6. Narozeninové konfety – Animovaný efekt.
  7. Narozeninový dort ve VR – Sladká pozornost ve virtuální realitě.
  8. Narozeninová melodie – Další k nově přidaným zvukům neboli Soundmoji.
  9. Nové sdílení kontaktů – Pro odeslání vizitky postačí v seznamu uživatelů klepnout na konkrétní řádek a nasdílet info někomu dalšímu přes nové tlačítko.
  10. Vlastní grafické efekty u frází – Uživatel si může nastavit slovo či frázi v kombinaci s emotikonem. Po použití slova či fráze pak tyto emotikony vyletí jako konfety.

Vizualizace nových funkcí a vychytávek si můžete prohlédnout v oficiálním blogovém příspěvku. Kromě druhého bodu zatím není jasné, které novinky se dostanou i k uživatelům v ČR.

Která novinka vás zaujala nejvíc?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)