Čtenáři doporučují: Lokalizace ztraceného/ukradeného telefonu

21. 7. 2011 7:00, autor:
Kategorie Aplikace

Ohodnoťte článek! 14

Šest aplikací pro lokalizaci ztraceného nebo ukradeného telefonu, které doporučili čtenáři našeho serveru.

Dnes vyšel v pořadí již osmý díl cyklu „SvětAndroida doporučuje,“ ve kterém redaktoři našeho serveru doporučují dle svého vědomí a svědomí ty nejlepší aplikace v daném segmentu. Ač je tento seriál mezi čtenáři populární, často jsme se setkávali s kritikou, že v přehledu chybí ten či onen program. Proto jsme na konec minulého dílu, zaměřeného na lokalizaci ztraceného či ukradeného telefonu poprvé umístili formulář, skrze který jsme dali prostor „hlasu lidu.“

Z technických důvodů se formulář „objevil“ s prodlením, takže hlasů a doporučení nebylo tolik, kolik bychom čekali. Proto tentokrát vybíráme také aplikace zmíněné v diskuzi pod článkem.

Budoucnost „doporučení“ dále plánujeme takto: jeden týden vyjde článek s doporučenými programy od redaktorů a vy, čtenáři, dostanete prostor a čas (uzávěrka bude týden po vydání článku) na to, abyste doporučili své oblíbené aplikace s daným zaměřením. Další týden pak sestavíme článek „Čtenáři doporučují,“ ve kterém uvedeme pět aplikací, které byly zmíněny nejčastěji. Dva týdny poté pak bude další téma a s ním i doporučení redaktorů, a tak pořád dokola.

Nuže, pusťme se do prvního dílu doporučení našich čtenářů.

Cerberus

Nejvíce bodů získal mezi čtenáři Cerberus, slibující, že „pomůže získat zpět vaše ztracené nebo odcizené Android zařízení.“ Z Marketu lze stáhnout týdenní zkušební verzi zdarma, pokud se vám zalíbí, můžete si za sympatickou cenu 2,99 eur koupit doživotní licenci. Program nabízí dálkové ovládání přes web nebo SMS, upozornění na výměnu SIM karty, pochopitelně nechybí lokalizace, ani hlasitý alarm. Telefon je možné na dálku zamknout, kompletně smazat, taktéž lze pořídit nahrávku skrze mikrofon a získat výpis hovorů.

Spokojenost s Cerberusem potvrzuje například čtenář Jirka, který do diskuze napsal: „Vyzkoušel jsem a po pěti minutách zakoupil. Možnost vyfocení zmetka přední kamerou, vytisknout si call a sms log, sledování přes internet… Skvělá aplikace!“ Další čtenář, který se podepsal jako ic, vyjmenovává nejzajímavější funkce: „Oproti ostatním „bezpečákům“ umí komunikovat i přes SMS, přežije i vyjmutí SIM karty (hned zašle veškteré informace o nové) a obnovu telefonu do továrního nastavení (platí pouze u telefonů s rootem). Jediná možnost odinstalace Cerberusu je pak nahrání nové ROM.“

Cerberus Cerberus

Cerberus
LSDroid
Verze 1.6 (1. 7. 2011)
Velikost 267 kB
2.2+


Zdarma

Android Lost

Další v pořadí skončil Android Lost, jehož hlavní plusy stručně představil kristof.p: „Malý program, zdarma. Dělá jenom to co má – najít telefon, zjistit stav, smazat kartu nebo celý telefon.“ Jednoduchost oceňuje také čtenář s přezdívkou Bury, který jako další výhodu vidí: „snadné ovládání přes webové rozhraní a ovládání přes SMS ze schváleného telefonu.“

Seznam nabízených funkcí je skutečně impozantní, tím spíše, když přičteme fakt, že aplikace je zadarmo. Kromě výše zmíněných jmenujme například schopnost načíst přijaté a odeslané SMSky, přesměrování příchozích hovorů, možnost vzdálené instalace, skrytí ikony ze seznamu aplikací, nebo pořizování a odesílání snímků zadní/přední kamerou.

Android Lost
Theis Borg
Verze 1.50 (11. 7. 2011)
Velikost 98 kB
2.2+


Zdarma

ESET Mobile Security BETA

Firma ESET je mezi českými uživateli dobře zavedená především jako tvůrce antivirového programu pro desktopy. Nedávno přišla také s komplexním bezpečnostním balíkem pro telefony s Androidem, byť, jak podotýká čtenář s nickem PeePay: „Je to este len beta so zopar chybami, ale ukazuje dost jasne ktorym smerom sa ta aplikacia chce uberat.“

Pochopitelně záleží na vašich preferencích: jednomu čtenáři bude spíše vyhovovat jednoúčelová aplikace, jiný ocení integraci více funkcí do jednoho produktu. ESET se vydal druhou ze zmíněných cest, takže kromě lokalizace ztraceného či ukradeného telefonu nabízí také antivir s heuristickou analýzou, „antispam“ na SMS, MMS a hovory, či ochranu zařízení heslem. Z hlediska ochrany proti krádeži můžete čekat ovládání pomocí SMS příkazů, zamknutí telefonu na dálku a vymazání zařízení. Ani zde nechybí odeslání SMS na zadané číslo v případě výměny SIM karty.

ESET Mobile Security ESET Mobile Security

ESET Mobile Security BETA
ESET
Verze 0.16.0 (16. 6. 2011)
Velikost 835 kB
2.0.1+


Zdarma

Kaspersky Mobile Security

Dobrý zvuk má nejen v našich končinách bezpečnostní firma Kaspersky. Za její produkt ale budete muset zaplatit – připravte si deset dolarů. Podobně, jako u ESETu, se jedná o víceúčelový balík, obsahující obranu před škodlivými aplikacemi, ochranu identity a filtr na SMS a hovory. Spokojeným uživatelem je Jiří, který ho zmínil v diskuzi, bohužel ale neuvedl další detaily.

Pokud budete pohřešovat svůj telefon, počítejte s víceméně standardní sadou funkcí, tedy: vzdálené zablokování a vymazání telefonu skrze SMS, zobrazení zprávy na obrazovce (pro případ, že by telefon našel poctivý nálezce), lokalizace pomocí GPS, GSM a Wi-Fi se zobrazení na Mapách Google a pochopitelně nechybí odeslání SMS s novým číslem v případě výměny SIM karty.

Kaspersky Mobile Security Kaspersky Mobile Security

Kaspersky Mobile Security
Kaspersky Lab
Verze 9.10.76 (12. 7. 2011)
Velikost 3,6 MB
1.5+


173,06 Kč

NetQin Antivirus FREE 1.5

NetQin Antivirus patří k těm méně známým, přesto má co nabídnout. Čtenář Fox shrnuje hlavní funkce do jedné věty: „Antivirus + lokace ukradeného mobilu pomocí SMS na předem zadané číslo při vložení cizí SIM karty.“ Jedná se tedy o další komplexní balík, jehož cílem je ochrana před viry, spywarem, ale též pomoc při hledání telefonu. K lokalizaci může být použita jak GPS, tak také základnové stanice GSM. Pozice je pak zobrazena v Google Mapách. Nechybí zamknutí telefonu, aktivace hlasitého alarmu, ani kompletní vymazání celého zařízení.

NetQin Antivirus FREE 1.5 NetQin Antivirus FREE 1.5

NetQin Antivirus FREE 1.5
NetQin Mobile Inc.
Verze 4.8 (6. 5. 2011)
Velikost 801 kB
1.5+


Zdarma

Theft Aware 2.0 Trial

Konečně šestým a posledním programem je Theft Aware, dostupný ve zkušební verzi. Doporučil ho čtenář yoyanec, byť bez bližších podrobností. Autoři aplikace se chlubí celou řadou ocenění, mimo jiné ze strany T-Mobile a Deutsche Telekom. V aktuální verzi je novinkou například přesměrování SMS a oznámení příchozího hovoru. Z klíčových vlastností jmenujme bezpečné smazání paměťové karty, funkční zapínání GPS i na telefonech bez rootu, nebo ovládání přes textové zprávy. Theft Aware umí získat aktuální polohu telefonu s využitím GPS, WiFi a síťové triangulaci, zobrazit pozici telefonu na Mapách Google, Yahoo! Maps nebo Bing Maps, zamknout telefon, aktivovat hlasitou sirénu, vymazat soukromá data uložená v telefonu a na SD kartě (včetně e-mailů, Facebooku, Twitteru, účtu YouTube, kontaktů, SMSek, fotografií, protokolů volání, kalendáře, …), zálohovat kontakty a SMS, či třeba zavolat zpět, abyste mohli poslouchat, co se s vaším miláčkem děje.

Theft Aware Theft Aware

Theft Aware 2.0 Trial
ITAgents interactive software solutions
Verze 2.0 (4. 4. 2011)
Velikost 317 kB
1.5+


Zdarma

Štítky:


Komentářů: 50 »

 • Korenisko

  Kaspersky používam aj ja. Vôbec nezaťažuje systém, ani neskracuje výdrž batérie. Totiž, skenuje len pri inštalácii novej aplikácie, alebo update…

  21.7.2011 07:26 Zobrazit celý komentář
  0
 • Jiří

  Mám Kaspersky a vřele doporučuji.

  21.7.2011 08:37 Zobrazit celý komentář
  0
 • Libb76

  Ehm, jak se toho Cerberusu dá zbavit? Mám pocit, že to je jediná funkce, která u mě funguje (ochrana proti smazání aplikace)

  21.7.2011 08:52 Zobrazit celý komentář
  0
 • zemko

  umi nektery z nich zapnout wifi/GPS/GPRS na dalku?

  21.7.2011 08:59 Zobrazit celý komentář
  0
 • Kamil

  Libb76: odstran ho ze Spravcu zarizeni v Nastaveni polohy a zabezpeceni

  21.7.2011 09:20 Zobrazit celý komentář
  0
 • Glin

  A co primo zabudovana volba v nastaveni „Nastaveni -> Umisteni -> Hledani telefonu – umoznuje vas telefon najit, kdyz jej ztratite nebo je zcizen“. (Nevim zda je to primo v Androidu (2.3), nebo jen HTC, ale je to tam uz od koupeni). Jak se toto da vyuzit?

  21.7.2011 09:22 Zobrazit celý komentář
  0
 • Redaktor

  Karel Kilián

  To: Glin
  To je jen vlastnost HTC, konkrétně nadstavby Sense.
  Detaily Vám nepovím, HTC jsem ještě v ruce neměl, ale snad se nějak zaregistrujete na jejich webu a pak můžete telefon sledovat… Snad moc nekecám :)

  21.7.2011 09:36
  0
 • DiGi

  Doporučuji u Cerberusu změnit cenu ze „Zdarma“ na těch 2,99. Protože trial na 7 dní je u aplikace tohoto určení naprosto k ničemu.

  21.7.2011 09:36 Zobrazit celý komentář
  0
 • Redaktor

  Karel Kilián

  To: DiGi
  To se tahá z oficiálního Android Marketu. Tam je také uvedena jako „zdarma.“

  21.7.2011 09:42
  0
 • PeePay

  zemko: Myslim ze toto nie je mozne vseobecne v Androide, aby ina aplikacia mala pristup k zapnutiu GPS, WiFi atd… Kvoli bezpecnosti to moze zapnut iba pouzivatel manualne.

  21.7.2011 10:05 Zobrazit celý komentář
  0
 • Dukec

  Právě jsem vyzkoušel AndroidLost a funguje skvěle :) na to že je zdarma jsem mile překvapen…ale mám dotaz – tato aplikace běží stále na pozadí? nebude to žrát nějak výrazněji baterii?

  21.7.2011 10:06 Zobrazit celý komentář
  0
 • PeePay

  Karel Kilián: Ano, zaregistruje sa na htcsense.com a nasledne sa da vzdialene ovladat telefon – nastavit presmerovanie hovorov, posielat SMS, prezvonit telefon, nechat vypisat na displeji nejaky text, zobrazit polohu telefonu…

  21.7.2011 10:07 Zobrazit celý komentář
  0
 • Tubb

  A co Lookout ? Najít telefon a zapnout gps na dálku umí i free verze a vyhledávání přes google mapy funguje skvěle

  21.7.2011 10:08 Zobrazit celý komentář
  0
 • ans

  android lost na lg oo dokaze zapinat na dalku wifi (ikdyz to prej api ofiko nepodporuje) i gps uplne v pohode, zadnej narust zrani baterky nepozoruju. jako jedinou malou nevyhodu vidim, ze se vsechno posila na gmail, takze pri zaplejch notifikacich se clovek krasne prozradi. jinak je to co do moznosti bezkonkurencni reseni a zadarmo! :)

  21.7.2011 10:18 Zobrazit celý komentář
  0
 • Redaktor

  Karel Kilián

  To: Tubb
  Lookout nominovali redaktoři v předchozím vydání – http://www.svetandroida.cz/svetandroida-doporucuje-lokalizace-ztracenehoukradeneho-telefonu-201107
  Proto o něm nepíšeme znovu.

  21.7.2011 10:21
  0
 • Kazan

  Tak tohle je uplne nejvic nejlepsi clanek dekuji :)ten androidlost je luxusni a hlavne zdarma :)

  21.7.2011 11:18 Zobrazit celý komentář
  0
 • stano

  a zamyslal sa tu nietko z vas ako je to z bezpecnostou tychto aplikacii? ked tak pozeram na domovsku stranku projektu cerberus (https://www.cerberusapp.com), zverit niekomu neznamemu pravo plne kontrolovat vzdialene moj telefon je absolutne sialenstvo. na stranke clovek nenajde ziadne blizsie udaje o spolocnosti LSDroid, ziadna adresa, posobi to ako cierna diera, podobne pochybne, ako vsetky tieto ‚find my android‘ projekty.. radsej budem riskovat stratu telefonu, ako stratu sukromia ;)

  21.7.2011 11:27 Zobrazit celý komentář
  0
 • Mareck

  No, to s tou bezpecnostou by som az tak cierne nevidel. Milion aplikacii ma pristup do telefonu a k udajom v nom, preco by prave takato aplikacia mala robit neplechu…
  Ad riesenia HTC Sense a Lookout. Obidva mam/mal som nainstalovane a majú jednu velku nevyhodu: na plnohodnotnu obsluhu musia byt spustene datove prenosy, co pri aplikaciach ovladanych aj sms spravou odpada. Takze preferujem skor riesenie od ESETu alebo Cerberus. A Cerberus som aj nainstaloval…

  21.7.2011 11:31 Zobrazit celý komentář
  0
 • stano

  beriem, ze Googlu a vyrobcovi mobilu som dal dobrovolne zvolenie,nech si ma sleduje uz tym,ze som si kupil Androida. zasadne vsak neinstalujem aplikacie typu klavesnice, rozne akoze bezpecnostne sw, ktore si mozu napr. pristupovat k ulozenym osobnym udajom, svojvolne zapinat nahravanie, sledovat moju polohu, posielat sms, volat na rozne cisla a pod. nie som nejaky paranoik, ale pride mi to strasne pochybne..:)

  21.7.2011 11:45 Zobrazit celý komentář
  0
 • Petr M.

  tak já tedy používám http://www.appbrain.com/app/phone-locator-mobiucare/com.mobiucare.client
  super cena, a umí všechno co ostatní a další věci navíc.
  autoři se velmi snaží aby funkcemi trumfli jiné programy.
  výčet funkcí:
  kontrola výměny sim karty a notifikace na jiný telefon
  sms příkazy
  blokace odinstalace
  možnost vzdáleně zapnout wifi, gps, bt
  možnost vzdáleného odposlechu
  možnost vzdáleně zapnout kameru nebo foták
  možnost vzdálené lokace, blokování, wipe, sirény atd. atd. atd.
  to vše přes sms nebo příjemné web rozhraní

  cena 3 USD na rok, škoda že v článku tyto programy chybí

  21.7.2011 12:00 Zobrazit celý komentář
  0
 • Redaktor

  Karel Kilián

  To: Kazan
  Děkuji :)

  21.7.2011 12:39
  0
 • n0

  Ten ESET v Beta verzi šel po nějakým čase pryč, protože stačilo vytáhnout baterku a po bootu to posílalo SMSku (mnou zvolenýmu člověku), že byla vyměněna SIM. A taky tu betu maj vydanou už asi půl roku ;)

  21.7.2011 13:28 Zobrazit celý komentář
  0
 • Mareck

  ESET Beta som mal aj ja, ale tiez som ho odinstaloval. Dva dovody ma k tomu viedli: ked som mal profil „Lietadlo“ a potom som ho prepol na normalny, tak posielal znepokoivu sms prietlke :) No a druhym je custom ROM InsertCoin v49 pre HTC Desire, s ktorou si ESET nerozumel a neustale padal. Ale inak zjavne fungoval…
  Predpokladam, ze nepotrva dlho a spustia ostru verziu, som zvedavy kolko si zapytaju.

  21.7.2011 14:23 Zobrazit celý komentář
  0
 • jirinka

  fajn nápad, dobre, že si to vymysleli :DD

  21.7.2011 14:59 Zobrazit celý komentář
  0
 • Mr.Ferfa

  To co uvádíte že má HTC tak je i součástí Samsung. Minimálně Samsung Galaxy S.

  22.7.2011 07:59 Zobrazit celý komentář
  0
 • Jan Cermak

  Mr.Ferfa: Galaxy S to sice má, ale když to zkusíte si s tím pohrát, zjistíte, že to v ČR není dostupné.

  22.7.2011 09:12 Zobrazit celý komentář
  0
 • jirka

  Petre M. prosim Te jak podrobne to oznamuje
  „kontrola výměny sim karty a notifikace na jiný telefon“
  pokud ma napr moznost se prihlasit na wifi

  neprozradi tyto aplikace ruzne jine programy napr co pocitaji data …

  je odinstalace dobre blokovana?

  zkousel nekdo z vas nejak tyto programy obejit?

  22.7.2011 21:50 Zobrazit celý komentář
  0
 • jirka

  zajimava app

  BlueWatchDog for android 2.x
  http://www.androidzoom.com/android_applications/travel_and_local/bluewatchdog-for-android-2x_fier.html

  pokud bych mel nejaky BT privesek a pri vzdaleni se od nej by mobil vyzadoval nejake napr heslo ke vsem citlivim datum
  nebo pokud bych se posunul napr mimo nejakou toleranci mimo obvykle souradnice ci tak neco

  22.7.2011 22:04 Zobrazit celý komentář
  0
 • lubog

  Mam otazocku v ESETu. Ide ok, ale ako ho odinstalovat? Nejako sa my to beznou cestou nedari…

  23.7.2011 11:16 Zobrazit celý komentář
  0
 • Adam

  Já mám WaweSecure a zatím good ;-´)

  23.7.2011 22:37 Zobrazit celý komentář
  0
 • Danielito

  Takže aký soft by ste poradili ? povedal by som že soft bez toho aby bola možnosť cez SMS zapnuť GSP, wifi, GPRS nemá ani zmysel.

  24.7.2011 18:52 Zobrazit celý komentář
  0
 • jan

  používám LOOKOUT antivirus verzi zdarma a nabízí většinu zmíněných funkcí…

  28.7.2011 19:39 Zobrazit celý komentář
  0
 • Xfantasy

  Tak jsem si zakoupil Cerberus. Vapadá skvěle a funkce opravdu fungují.Bezvadná je možnost po mocí SMS aktivovat připojení k netu a tím možnost sledovat online na mapě.Výpis o telefonu,vložené SIM,posledních hovorů či SMS je bezva.Hodně to napoví o daném „nálezci“

  29.7.2011 23:17 Zobrazit celý komentář
  0
 • Rom.amK

  Cerberus vypada zajimave, akorat dat treti osobe k dispozici kompletni data z telefonu + udaje o sobe, vcetne moznasti byt nahravan, focen atd. No nevim, ale to se mi moc nezda.

  15.4.2012 07:28 Zobrazit celý komentář
  0
 • Lukáš

  Chtel bych se zeptat, jestli existuje jeden z tech programu ktery uvadite a kterej testujete, jestli je jsou některe v češtině.

  11.7.2012 03:45 Zobrazit celý komentář
  0
 • Jan

  zdravím,
  ještě je tu jedna monost jak najít telefon. koukněte sem najdute.cz a nemusi se ani nic instalovat.
  PS: povedlo se nekomu odinstalovat eset z mobilu ?

  12.8.2012 12:37 Zobrazit celý komentář
  0
 • Honza

  Ahoj vyzkoušel jsem AndroidLost,Cerberus a Lookout a vše funguje skvěle,ale pouze pokud jsem připojen na Wi-Fi . Pokud chci lokalizovat telefon přes mobilní data tak mi nefunguje žádná z těchto aplikací . Tipuju že mám něco špatně nastavené, má s tímto někdo zkušenosti / poradí ?

  12.8.2012 13:09 Zobrazit celý komentář
  0
 • Redaktor

  Karel Kilián

  To: Jan
  No, když už mi telefon odcizí, tak je mi ta služba k ničemu.
  Navíc neumožňuje asi 99 % věcí, které třeba Android Lost zvládá.

  13.8.2012 09:47
  0
 • boris

  vie niekto o programe ktorý mi vie najsť mobil aj takym štylom že mi ho niekto ukradol ale na google play si všímam že sa s ním prihlasuje na internet a nezmenil tovarne nastavanie, takže teoreticky by som si tam vedel nainštalovať niečo cez google play ked vystihnem dobu ked je na internete, ale musi to byť program s ktorym netreba manipulovať v mobile (prihlasenie atd) ktory sa stiahne a hned funguje…. vie mi niekto pomôcť? momentalne mam v nom iba Latitude. dakujem

  4.10.2012 18:10 Zobrazit celý komentář
  0
 • Radowan

  To boris: To máš větší štěstí než já. Můj hlásí poslední použití v den kdy jsem ho měl ještě u sebe. Přesto jsem v play zadal request na instalaci na Android lost, který umi registraci přes sms a také Plán b, který má umět hned po instalaci. Tak uvidíme. Pokud oslavíš úspěch, dej sem echo.

  15.11.2012 08:06 Zobrazit celý komentář
  0
 • martin

  ahoj, mam htc touch diamond2 s windows mobile. nevite jestli existuje nejaka aplikace techto typu na muj telefon? dekuji.

  3.4.2013 11:31 Zobrazit celý komentář
  0
 • Jiří Čoček

  Dobrý den, prosím Vás, ztratil jsem dnes při setí na poli nebo při přejezdu po polních cestách mobil. Není to žádný „hyper“ model, ale stará Nokia 12 10. Jenže jde o číslo a SIM kartu + kontakty. Jelikož jde o 10,5 hektaru a tráva jej již vysoká, tak jsem jej hledal stylem popojdu kus a prozvoním, jenže předtím byl již asi jen na 1/2 nabití baterie, přestože byl nabíjen nedávno – nemá moc rád ježdění dokola po protáhlejších polích – patrně velká spotřeba při neustálém přeregistrování z věže na věž. Takže ono prozvánění skončilo dnes – vlastně již včera, před půlnocí oznámením, že „s volaným číslem se nejde spojit – je buď vypnuté nebo nedostupné“.
  Při pokusu dotázat se ve Vodafone parku mne odkazuje na jakési 4 až 6 místné heslo – jež vůbec netuším, kde bych jej zjistil. Při předposledním pokusu o prozvonění jsem jej jakoby sotva znatelně odněkud z veliké dálky slyšel – v noci je za bezvětří rozléhavost zvuků veliká.
  Existuje ještě možnost, že jakmile se prostředí ráno zase ohřeje, baterie se trošku vzpamatuje (nabíjívával jsem ji povětšinou již při poklesu o jeden či nanejvýš dva dílky na displeji) a že půjde prozvonit či lokalizovat? Prozváněl jsem pak již v kratších délkách – aby zátěž baterie nebyla tak velká.
  Prosím Vás, jde i u takového mobilu a asi dost silně vybitého – dobíjecí karta, operátor Vodafone, provést lokalizaci, a s jakou přesností v metrech? Nemám navigaci GPS, takže jediná možnost ba asi byla zadat to pak na PC na mapách.cz v nejvyšším rozlišení. Jde to i bez odezvy – prozvánění mobilu ? Anebo je tam pro operátora nějaká určitá % rezerva vybití pro mimořádné situace – třeba právě k vyhledání pro nějaké evidenční, servisní nebo lokalizační potřeby ?
  Prosím Vás, pokud můžete nějak poradit, prosím dejte zprávu buďto na mail esejcek@centrum.cz nebo na pevnou linku 581 694 294 (déle). Děkuji mockrát.

  30.4.2013 05:50 Zobrazit celý komentář
  0
 • Redaktor

  Karel Kilián

  To: Jiří Čoček
  Dobrý dem,

  asi Vás zklamu, ale i v případě, že by Váš operátor nabízel možnost lokalizace telefonu podle základnových stanic (jiná metoda u takto nevybaveného zařízení nepřipadá v úvahu), musel by být telefon připojen k mobilní síti, což už pravděpodobně není, pokud se vybil. Přesnost takového zaměření je sice v hustě obydlených oblastech ve stovkách až desítkách metrů, ale v případě otevřené krajiny, což bude i Vámi popisovaný případ, je nutné počítat se zaměřením s přesností v řádu kilometrů. Obávám se tedy, že ani s touto informací byste se nedostal dál, než hledáním Vámi popisovaným způsobem.

  30.4.2013 10:15
  0
 • Mona

  Ahoj, nejsem si zcela jistá, zda mám něco zaplého, ale možnost přes androida neexistuje, že vám to jen tak najde co? třeba přes různé internetové aplikace atd ztratila jsem telefon, ale pokud mi zapadl někde do trávy tak po dvou dnech deště je šance nulová co?

  25.6.2013 17:39 Zobrazit celý komentář
  0
 • jano

  skusil som Cerberus, zaregistroval, zaplatil, testoval na sebe i manzelke, a zisil som ze ma zena podvadza… ale k veci: soft dokaze sledovat kde sa phone nachadza, aj historicky cele tyzdne mesiace ako potrebujete, dokaze odpocuvat priestor kde sa nachadza t.j. az 5 minut v mp3 formate dostanete a pocuvate o com sa ten komu ste to nainstalovali rozprava – je ako plostica, ztiahnete si logy sms aj hovorov takze viete s kym komunikuje a o com, ovladanie na dialku cez prikazy sms vdaka tomu ze vas mobil je primarnym zariadenim pre ovladanie. Teraz pozor. Ak ho nainstalujete nerootnuty moze zlihat ovladanie na dialku a vtedy zazijete ze vam vola dotycna spat preco jej posielate divne sms… casom to odinstalujete lebo zistite ze ste zavysli sledovanim gsm mobilu vlastnej partnerky… vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody a niekedy nevediet je menej bolestive ako vediet… este ze to nesleduje whatsapp a viber :)))

  20.7.2013 06:49 Zobrazit celý komentář
  0
 • David

  dobry den, chtel bych se zeptat byl mi odcizen mobil, mám funkci GSM zaměří ho ikdyž bude vytáhlá simkarta ? předem děkuji za odpověď

  12.9.2013 08:04 Zobrazit celý komentář
  0
 • Redaktor

  Karel Kilián

  To: David
  Pokud bude připojený k Internetu přes Wi-Fi, pak tu šance je. Jestliže připojený nebude, tak určitě ne.

  12.9.2013 08:31
  0
 • zivus

  jano: skusil som Cerberus, zaregistroval, zaplatil, a zisil som ze ma zena podvadza… hahaha to si zabil :DDD

  6.1.2014 05:49 Zobrazit celý komentář
  0
 • Johnik

  lokalizace podle telefonního čísla – http://buddy-locator.com/cs/ :D

  12.7.2014 00:37 Zobrazit celý komentář
  0
 • markéta

  Dobrý den, prosím vás, existuje nějaká aplikace zdarma na blackberry? děkuji

  12.10.2014 16:55 Zobrazit celý komentář
  0

RSS (komentáře k příspěvku) TrackBack URL

Napsat komentář

Pokud se váš komentář nezobrazí ihned po jeho odeslání, kontaktujte nás prosím na info@svetandroida.cz (může za to filtr proti spamu).