Zprávy Google dostávají Material You design. Co na nový design říkáte?

zprávy google material you

V nejnovější beta verzi aplikace Zprávy Google se začíná objevovat design Material You. Jedná se o typický designový prvek nového Androidu 12, který se začal šířit na velké množství Google aplikací a tohle je další z nich. Režim Dynamic Color, který bude dostupný pro telefony Google Pixel se v této verzi momentálně nenachází.

Na domovské obrazovce si můžete všimnout nového vyhledávacího pole ve tvaru pilulky a také nového tlačítka pro zahájení nového chatu. Jinak ale zůstává aplikace z velké části stejná a změny jsou pouze kosmetické. Režim Dynamic Color by měl odlišit jednotlivá vlákna různými barvami/stínem. Pokud tedy máte zájem o nový design, potřebujete verzi aplikace Zprávy Google 9.7.032. Je však třeba dodat, že zrovna na této aplikaci Google zapracoval v minulosti poměrně dost, takže není třeba žádných velkých změn. Můžeme zmínit třeba sjednocené uživatelské rozhraní smajlíků, GIFů a samolepek.

Zprávy
Zprávy

Jak se vám nový design líbí?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)