Zprávy Google dostanou vynikající funkci. Ocení ji uživatelé nahrávající „hlasovky“

Zprávy Google
  • V beta verzi aplikace Zprávy Google se objevila praktická funkce
  • Umí potlačit hluk u hlasových zpráv
  • První ohlasy jsou pozitivní 

Jestliže používáte aplikaci Zprávy Google (výchozí apka pro zasílání SMS zpráv na většině Android telefonů) a zároveň často nahráváte hlasové zprávy, máme pro vás skvělou zprávu. Americký gigant totiž přidal funkci potlačení šumu, která sníží hluky v okolí při nahrávání, což se hodí zejména v rušném prostředí.

Až půjdete tedy příště po ulici a budete muset druhé straně něco urgentně sdělit, nebude ji otravovat hluk ostatních lidí, automobilů nebo vítr. Něco podobného Google ukázal společně s řadou Pixel 8. Funkce zvaná „Magický Audio Zmizík“ odstraní hluk u videa, vloggeři tedy nebudou muset při každé příležitosti tasit externí mikrofon. Tato vychytávka zřejmě zůstane exkluzivní pro americké telefony, ale potlačení hluku ve Zprávách Google by se mělo dostat i do ostatních Androidů.

zprávy google potlačení hluku

V tuto chvíli je funkce dostupná v beta verzi (20231113_01_RC00) a je jen otázkou času, než se dostane do té stabilní. První testeři si ale novinku pochvalují a říkají, že výrazně snižuje hluk na pozadí a zvuk je celkově o dost čistší.

Zprávy
Zprávy

Oceníte tuto funkci ve Zprávách Google?

Zdroj: PhoneArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)