TOPlist

Konec nudným hovorům na Zoomu. Nové filtry pobaví i vašeho šéfa

Zoom přidá filtry na obličej

Zoom se v poslední době stal jednou z nejpopulárnějších služeb pro konference a videohovory. Pandemie sice hraje Zoomu do karet, ale to všem komunikačním službám (Google Meet, Skype…). Zoom chce udržet krok, a proto neustále pracuje na nových vylepšeních. Tohle vylepšení ale nikdo nečekal. Zoom přidal filtry na obličej, což je pro aplikaci, kterou ještě před pár lety používaly jenom korporátní firmy pro formální hovory velké překvapení a hlavně odskok od způsobu fungování v minulých letech.

Věc, která stojí za zmínku je datum spuštění Zoom Studio Effects. Filtry jsou dostupné již od minulého roku. Nikdo jim ale očividně nevěnoval pozornost. Celé téma začal magazín The Verge a vlákno na Twitteru, kde uživatelé začali debatu o objevení staronových efektech. Zoom sice přidal filtry na obličej již minulý rok, ale celý projekt je teprve v beta verzi, což znamená, že nabídka efektů je zatím poměrně chudá. Na výběr máte vousy, obočí a pusu, které můžete obarvit do jakékoliv barvy.

Zoom Workplace
Zoom Workplace

Jak zapnout Zoom Studio Effects

Spusťte Zoom na počítači (na Androidech a iOS ještě filtry nenajdete). Po přihlášení se ukáže domovská stránka. V pravém horním rohu narazíte na ozubené kolečko, po kliknutí se otevře dialogové okno, ve kterém si v levém sloupci zvolíte Background & Filters. Vpravo dole narazíte na možnost instalovat beta verzi. Rozšíření nainstalujete a v Zoom Studio Effects můžete začít s přetvářením sama sebe v cokoliv/kohokoliv, kdo vás napadne, ještě před připojením do videohovoru.

Efekty v Zoom

Kdo by novou funkci mohl ocenit?

Jan Kaláb
O Autorovi - Jan Kaláb

Síťařina ho nebavila, tak vzal do ruky tužku, papír a telefon. Coby vystudovaný odborník na IT měl Honza skončit v korporátu s velkým „K“ a… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)