Získejte Windows 10 Pro za pouhých 10,99 €, Office Professional Plus za 23,92 €

goodoffer24_windows_10_pro_professional_CD-KEY

Komerční článek

Všichni pracují z domova a z naší sociální sítě se zdá, že každý také nějakým způsobem staví nové počítače. To znamená, že musíte získat nové verze systému Windows a pravděpodobně i Office. Žádný z těchto nákupů obvykle není levný, ale teď? Nyní můžete ušetřit nějaké peníze.

Právě vám nabízíme způsob, jak se dostat za ruce na systémech Windows 10 Pro a Office 2016 Professional Plus za několik úžasných cen. A vše, co musíte udělat, je zapamatovat si zadat náš speciální slevový kód, když začnete odhlásit. Nedělejte to a zaplatíte plnou cenu.

Od některých z vás jsme se dozvěděli, že uvedení do provozu a používání systému Windows pomocí těchto kódů není tak jasné, jak byste chtěli, ale nebojte se. Máme tě! Důležité je zapamatovat si, že tento kód nelze přidat do existující verze systému Windows 10 Home. Musí to být instalace systému Windows Pro. Pamatuj si to.

Krok 1: Nejprve musíte zakoupit OEM OEM systému Windows 10 Pro. Můžete to udělat tak, že přejdete na níže uvedený odkaz Goodoffer24 a projdete nákupním procesem, jak byste normálně dělali. Pomocí slevového kódu CS30 získáte 30% slevu na uvedenou cenu.

Koupit: Windows 10 Pro (32/64 bitů) (1 PC): 10,99 € s použitím kódu RM30 při pokladně | Obvykle: 115,59€ windows_10_pro_professional_CD-KEY

Krok 2: Licenční klíč pro systém Windows 10 Pro vám bude zaslán e-mailem. Budete to potřebovat později, takže se ujistěte, že je to bezpečné a zdravé. Napiš to na něco, vytiskni to, vytetuj to svému psovi.

Krok 3: Nyní musíte projít procesem instalace správné verze systému Windows 10 Pro. Nezapomeňte, že nemůžete upgradovat z Windows 10 Home na Windows 10 Pro, takže budete muset mít nainstalovaný Pro v první instanci. To je důležitá část.

Krok 4: Nyní přejděte na Ovládací panely> Všechny položky ovládacího panelu> Systém. Zobrazí se možnost, která říká buď Aktivovat Windows nebo Změnit kód Product Key. Vyberte ji.

Krok 5: Nyní získáte nové okno s názvem „Zadejte kód Product Key“. Přidejte produktový klíč zakoupený v kroku 1.

Vidíte, je to celkem jednoduché, že?
Teď by asi byl vhodný čas vyzvednout i Office, že? Určitě by to!

Koupit: Microsoft Office 2016 Professional Plus (1 uživatel): 23,92 € s použitím kódu RM30 při pokladně | Obvykle: 399 €

Velikonoční nabídky:

Nezapomeňte si nejprve stáhnout správné verze do svého počítače a teprve poté je aktivovat pomocí nových klíčů, které jste právě dostali:

Microsoft Windows 10 Professional: [Stáhnout odkaz]
Microsoft Office 2016 Professional Plus: [Stáhnout odkaz]
Microsoft Office 2019 Professional Plus: [Odkaz ke stažení]

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)