ZELENÝ ČTVRTEK – 2. neformální setkání s fanoušky [fotogalerie]

Zelený čtvrtek 2 cover

V polovině prosince jsme pro vás připravili v řadě již druhý ZELENÝ ČTVRTEK, díky kterému jsme si mohli společně odpočinout od předvánočního shonu, prodiskutovat aktuální témata mobilního trhu a vyhrát si předčasně malý dárek pod stromeček.

Zelený Čtvrtek Zelený Čtvrtek

Výhrou byla androidí trička a odznáčky. Tentokrát si je díky bezchybnému vyplnění kvízu odnesli tři z vás. Jen pro porovnání uvádíme, že kvíz z prvního setkání na 100 % nezvládl nikdo, přestože jsou všechny chytré pomůcky tolerovány, respektive doporučovány. Kvíz si můžete prohlédnout na následujícím obrázku. Kromě správnosti byla rozhodující i rychlost vyplnění.

Zelený Čtvrtek #2 - kvíz Zelený Čtvrtek #2 – kvíz

Setkání se opět konalo v klubu District Prague v nákupním centru Harfa v blízkosti stanice metra Českomoravská. Klub nabízí výborné zázemí pro hráče počítačích i konzolových her.

Zde se můžete podívat na několik fotek ze ZELENÉHO ČTVRTKA. Pokud jste se na fotkách nenašli, bude to tím, že jste nedorazili :D. To však můžete změnit na příštím setkání, které se bude konat v prvním čtvrtletí tohoto roku.

Zelený čtvrtek 2 (8) Zelený čtvrtek 2 (9) Zelený čtvrtek 2 (10)

Zelený čtvrtek 2 (11) Zelený čtvrtek 2 (12) Zelený čtvrtek 2 (1)

Zelený čtvrtek 2 (2) Zelený čtvrtek 2 (3) Zelený čtvrtek 2 (4)

Zelený čtvrtek 2 (5) Zelený čtvrtek 2 (6) Zelený čtvrtek 2 (7)

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)