ZELENÝ ČTVRTEK – 2. neformální setkání s fanoušky [fotogalerie]

Zelený čtvrtek 2 cover

V polovině prosince jsme pro vás připravili v řadě již druhý ZELENÝ ČTVRTEK, díky kterému jsme si mohli společně odpočinout od předvánočního shonu, prodiskutovat aktuální témata mobilního trhu a vyhrát si předčasně malý dárek pod stromeček.

Výhrou byla androidí trička a odznáčky. Tentokrát si je díky bezchybnému vyplnění kvízu odnesli tři z vás. Jen pro porovnání uvádíme, že kvíz z prvního setkání na 100 % nezvládl nikdo, přestože jsou všechny chytré pomůcky tolerovány, respektive doporučovány. Kvíz si můžete prohlédnout na následujícím obrázku. Kromě správnosti byla rozhodující i rychlost vyplnění.

Setkání se opět konalo v klubu District Prague v nákupním centru Harfa v blízkosti stanice metra Českomoravská. Klub nabízí výborné zázemí pro hráče počítačích i konzolových her.

Zde se můžete podívat na několik fotek ze ZELENÉHO ČTVRTKA. Pokud jste se na fotkách nenašli, bude to tím, že jste nedorazili :D. To však můžete změnit na příštím setkání, které se bude konat v prvním čtvrtletí tohoto roku.

Zelený čtvrtek 2 (8)

Zelený čtvrtek 2 (11)

Zelený čtvrtek 2 (2)

Zelený čtvrtek 2 (5)

Ondřej Mika
O Autorovi - Ondřej Mika

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

htc-logo-1

Slovenský Roadshow s HTC již tento týden

Články Petr Mišák Petr Mišák
2 min. uložit na později

Komentáře (11)