Zamykací obrazovka jako na iPhonu? Žádný problém

unnamed

Také byste svůj Android nevyměnili za jinou platformu, ani kdyby váš život visel na vlásku, ale čas od času si říkáte, že to “nakousnuté jablko” má přece jen něco do sebe? Pak je následující aplikace určena třeba právě pro vás. Prostředí vašeho telefonu se sice nijak razantně nezmění, ale zamykací obrazovka bude převlečena do zcela nového kabátku. Od konkurenční platformy totiž díky aplikaci Lock Screen iPhone Wallpaper naší zamykací obrazovku takřka nerozeznáme.

Zamykací obrazovka

Jednoduchost především

Aplikace podobného typu často nabízejí opravdu široké možnosti přizpůsobení a jejich uživatelé se jim tak často nepřijdou na chuť právě kvůli jejich složitosti. Toho se u Lock Screen Wallpaper bát nemusíme. Samotná aplikace totiž nabízí opravdu velice jednoduché rozhraní a vše je připraveno k použití již několik vteřin po jejím nainstalování.

Nastavení je opravdu skromné a vystačí si s několika málo položkami. Upravit tak můžeme text na zamykací obrazovce, kódový zámek a vybírat budeme z několika předem připravených wallpaperů. Závěrem se poté sluší zmínit, že uživatelé se slabšími telefony mohou mít při využívání aplikace problémy s rychlostí odemykání, neboť při každém rozsvícení displeje se spouští na pozadí.

14dd8b7af0dd52b79b75ae641b1ce99f?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Jak by měla vypadat vaše zamykací obrazovka?

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)