Záhadný Google Pixel XE uniká na fotografiích. Bude mířit do střední třídy

google pixel nový telefon

Prozatím záhadný telefon Google Pixel XE uniká na fotografiích. Že jste o telefonu nikdy neslyšeli? Nebojte se, my také ne. Jeden z leakerů však publikoval fotografie telefonu, který je bohužel v obalu. Přesto z něj můžeme vyčíst hned několik zajímavých informací.

Záhadný Google Pixel XE

Tak třeba fakt, že má telefon NFC a dva fyzické sloty na SIM kartu. Z toho se dá vydedukovat, že půjde zřejmě o nástupce Pixelu 4a, potažmo 4a 5G. Google sice dává i do vlajkových modelů dualSIM, ovšem ve složení fyzická SIM + eSIM. Vidíme také průstřel se selfie kamerkou, který je zarovnaný na střed, podobně jako třeba u Galaxy telefonů. Americký gigant tak zřejmě ustoupil od umístění na levé straně. Nám osobně to vyhovovalo, ale budiž.

Při pohledu na displej vidíme, že jsou rámečky poměrně tlusté. Rozhodně tlustější než v případě Pixelu 5, což je další důkaz toho, že nepůjde o vlajkovou loď. Těžko říct, zda Google chystá zcela novou řadu a telefon bude skutečně nést název Google Pixel XE, nebo zda se jedná o pracovní název.

Co říkáte na záhadný Google telefon?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)