Žádaná funkce aplikace YouTube se už testuje. Oceníte ji?

Žádaná funkce aplikace YouTube aktualizace automatické přehrávání

Aplikace pro přehrávání videí YouTube se neustále mění a nabízí další a další funkce. Jedna taková novinka se už nyní testuje. Týká se automatického přehrávání videí na úvodní stránce. Bude se vám tato vychytávka hodit?

YouTube
YouTube

Žádaná funkce aplikace YouTube se už testuje

Redaktorům známého serveru XDA-developers neunikl jeden z Twitterových příspěvků majitelů telefonu Google Pixel 4A, který si všiml v aplikaci YouTube zajímavé novinky. Videa je schopen přehrávat přímo na úvodní stránce, aniž by je musel rozklikávat. To se rozhodně může v mnoha případech hodit.

Žádaná funkce aplikace YouTube aktualizace

Novinek je však více. Videa na úvodní obrazovce se budou přehrávat i se zvukem a dokonce se objeví i možnost je posouvat. V pravém horním rohu prohlíženého snímku také přibudou ikony umožňující vypnout/zapnout hlasitost nebo zobrazit titulky. Jak však můžete vidět na videu níže, tyto funkce zatím nefungují tak, jak by měly. Je tedy jasné, že se jedná o zkušební provoz.

Vypadá to, že Google prozatím testuje nové funkce v malém okruhu náhodných uživatelů napříč různými zařízeními. Všichni ostatní mohou prozatím využít automatické přehrávání videí na úvodní obrazovce bez zvuku a bez možnosti ovládání. Není prozatím jasné, kdy se novinky dočkají všichni zbývající uživatelé.

Jaké další funkce byste v aplikaci YouTube ocenili?

Zdroj: XDA

Miroslav Selz
O Autorovi - Miroslav Selz

Technologický nadšenec, který od Applu "přesedlal" do světa Androida. Ve volném čase rád píše, cvičí, zpívá, zajímá se o zdravý životní styl a využití mobilních… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)