YouTuber s prototypem Pixel 4a odpovídá na spoustu otázek. Co nového víme?

google pixel 4a youtuber

Julio Lusson je kubánský YouTuber, který nám již dříve dodal několik fotografií telefonu Pixel 4a. Přinesl test výdrže baterie, test fotoaparátu včetně videa a také screenshoty ze systému. V neděli však Julio vysílal živě na YouTube, čímž oslavoval 10 tisíc odběratelů a odpověděl na otázky týkající se telefonu. Co nového jsme se tedy dověděli?

Lusson nejprve potvrdil, že se opravdu jedná o prototyp Pixelu 4a, což dává smysl i vzhledem k tomu, že má upravené logo. Dočkali jsme se například rozměrů, které činí 144,2 mm x 69,4 mm x 8,4 mm, což je oproti Pixelu 3a o dost méně. Ten totiž disponuje rozměry 151,3 x 70,1 x 8,2 mm. Potvrzuje také, že je telefon lehký a váží něco mezi 135 a 140 gramy. Dále zmínil, že telefon přijde o funkci Active Edge, kterou Google představil spolu s Pixely 2.

Emisión en directo de TecnoLike Plus

Emisión en directo de TecnoLike Plus

Julio dále říká, že si zamiloval haptickou odezvu Pixelu 4a. Je prý dostatečně silná a velice příjemná. Co se týče displeje, k němu řekl pouze to, že je maximální jas uspokojující, ovšem není nejlepší na trhu. Na jeho prototypu se kolem selfie kamerky nachází kovový prstenec. Dle něj může jít o designový prvek, ale může to být také způsobeno tím, že má pouze prototyp. Vyjádřil se taktéž k reproduktorům, které dle jeho názoru hrají poměrně kvalitně a velmi hlasitě.

Jste spokojeni s tím, jak YouTuber hodnotí Pixel 4a?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)