Tohle lidi naštve. Končí nejoblíbenější alternativa YouTube

YouTube Vanced končí konec

Bezplatné přehrávání bez reklam a také možnost poslechu na pozadí bez nutnosti mít aplikaci otevřenou na displeji. To jsou dva hlavní důvody, proč lidé zbožňují free nástroj (YouTube) Vanced. Aplikaci, která se roky těší obří oblibě díky funkcím, za které je jinak u klasického YouTube potřeba platit, ale k velkému překvapení oficiálně odzvonilo. Její vývojáři před několika hodinami na Telegramu oznámili, že jsou nuceni další udržování a propagování všech variant nástroje Vanced zastavit.

Za koncem vývoje dle vyjádření stojí “právní důvody”, takže pravděpodobně došlo k velkému nátlaku se strany společnosti Google, která provozuje server a aplikace YouTube. “Vanced končí. V nejbližších dnech budou odstraněny odkazy ke stažení. Discord server, chat na Telegramu a subreddit prozatím zůstanou zachovány. Víme, že to není něco, co byste chtěli slyšet, ale je to něco, co jsme museli udělat. Chceme vám všem poděkovat za podporu v průběhu let,” napsali autoři projektu s tím, že poslední verze aplikace ale zůstane nadále funkční. Uvidí se, na jak dlouho.

Jak dlouho jste zvyklí na YouTube Vanced?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)