YouTube má blíže ke klasickým sociálním sítím. Nabídne vlastní verzi Stories

youtube reels

V posledním roce jsme mohli u sociálních sítí vidět jednu funkci, která se postupně rozšiřovala pomalu do všech. Tou funkcí jsou samozřejmě Stories či příběhy. Teď se tato funkce dostává i na YouTube, a to pod názvem Reels, oproti Facebooku, Snapchatu či Instagramu ale přichází Youtube Reels s jednou změnou.

YouTube Reels nezmizí po 24 hodinách

Google se snaží vytvořit z YouTube klasičtější sociální síť, což jsme v posledních měsících mohli několikrát vidět s funkcemi, které mají za úkol propojit samotné uživatele. Nyní se postupně spouští funkce Reels, která má sblížit uživatele. Jedná se o klasické příběhy či Stories, kdy si zkrátka uživatel natočí krátké video a bez nějakých složitých úprav se hned uploaduje.

reels youtube stories

Na YouTube je však jeden rozdíl oproti většině sociálních sítí. Autoři Reels videí se totiž můžou rozhodnout, jestli jejich video zmizí po 24 hodinách, nebo ne. Toho se pak bude dát využít. Můžou se vytvořit speciální seznamy videí, které budou založeny pouze na těchto krátkých videích. Novinka se postupně uvolňuje. Začíná se u kanálů, které mají alespoň 10 tisíc odběratelů.

YouTube
YouTube

Vyzkoušíte si YouTube Reels, nebo podobné funkce jdou mimo vás?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)