Je to tady: YouTube přidává chatování s přáteli

chatovani youtube

V červnu jsme informovali o tom, že Google plánuje nový druh sdílení videí, který bude zahrnovat chatování a konverzace s přáteli. Dnes k tomu došlo, na YouTube se začíná objevovat tato nová funkce.

Google má další “chatovací aplikaci”

S trochou nadsázky by se dalo říct, že Google právě spustil další chatovací aplikaci. Samozřejmě tomu tak není, ale opět díky této nové funkci spojené se sdílením videí, vyvstává otázka, proč je Google tak fascinován chatovacími aplikacemi. Doteď se dají videa z YouTube normálně a velmi rychle sdílet do různých aplikací. Teď půjde vytvořit konverzace přímo na YouTube.

A new way to share on YouTube

A new way to share on YouTube

Novinka pracuje s kontakty ve vašem telefonu. Při sdílení videa je můžete vybrat a rovnou videa odeslat, případně se dá také odeslat pozvánka, což je jeden ze způsobů, jak se dostat k nové funkci. Chatovat můžete buď s jednou osobou, nebo se dají rovnou založit skupinové chaty, ve kterých se dají následně sdílet videa, bavit se apod.

Z několika posledních týdnů si můžeme všimnout, že Google se hodně zaměřuje na mobilní aplikaci YouTube. Každou chvíli se představí nová funkce. Jako třeba přehrávání videí ve všech možných poměrech stran, změna rychlosti přehrávání videa, anebo nový design.

YouTube
YouTube

Budete využívat chatování na YouTube?

Zdroj: googleblog.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)