Menu

Je to tady: YouTube přidává chatování s přáteli

V červnu jsme informovali o tom, že Google plánuje nový druh sdílení videí, který bude zahrnovat chatování a konverzace s přáteli. Dnes k tomu došlo, na YouTube se začíná objevovat tato nová funkce.

Google má další “chatovací aplikaci”

S trochou nadsázky by se dalo říct, že Google právě spustil další chatovací aplikaci. Samozřejmě tomu tak není, ale opět díky této nové funkci spojené se sdílením videí, vyvstává otázka, proč je Google tak fascinován chatovacími aplikacemi. Doteď se dají videa z YouTube normálně a velmi rychle sdílet do různých aplikací. Teď půjde vytvořit konverzace přímo na YouTube.

Novinka pracuje s kontakty ve vašem telefonu. Při sdílení videa je můžete vybrat a rovnou videa odeslat, případně se dá také odeslat pozvánka, což je jeden ze způsobů, jak se dostat k nové funkci. Chatovat můžete buď s jednou osobou, nebo se dají rovnou založit skupinové chaty, ve kterých se dají následně sdílet videa, bavit se apod.

Z několika posledních týdnů si můžeme všimnout, že Google se hodně zaměřuje na mobilní aplikaci YouTube. Každou chvíli se představí nová funkce. Jako třeba přehrávání videí ve všech možných poměrech stran, změna rychlosti přehrávání videa, anebo nový design.

YouTube
YouTube
Developer: Google LLC
Price: Free

Budete využívat chatování na YouTube?

Zdroj: googleblog.com

 

Komentáře

Martin Velký

8.8.2017 7:21

Funkci chatování vítám společně i s dalšími , ale jedna mne štve a to ta že když přehrávám video tak tlačítka předchozí,play/pause,další sama nezmizeji a jediná cesta k tomu je křížek v rohu.

Милан4еха

8.8.2017 8:36

Už bylo na čase.

bkf1

8.8.2017 14:11

“vyvstává otázka, proč je Google tak fascinován chatovacími aplikacemi…”
Spíše vyvstává otázka, proč je CELÝ SVĚT tak fascinován takovými aplikacemi. Nezřídka kdy se setkávám s tím, že mají lidi v telefonu kolikrát i 5 aplikací na komunikaci, přitom všechny umí to samé. Já mám FB (ještě navíc Lite verzi) a domluvím se se všema. Nevidím důvod instalovat si WhatsApp, Viber, Skype, Snapchat, Allo, Imo a podobné další, kterých jsou 3 prdele, protože pomalu každej Franta si dnes vymyslí vlastní messenger :-D

got2

8.8.2017 22:22

to bkf1: Treba ja Ksichtoknihu nemam. Messenger bych tak musel vyuzivat bez FB uctu pouze s tel cislem a tim bych prisel o moznost zalohovat konverzace. Proto mam Whatsapp ktery maji vsichni lide v mem okoli. Nemusime se bavit o zabezpeceni Whatsappu, jeho mensich narocich na baterii, atd.

Abkraka_a

AlešA 7

10.8.2017 14:04

Jediná užitečná funkce by byla, aby youtube běžel na pozadí… Pak můžu třeba smskovat, volat, hrát hry a nepotřebuju jejich sledovanej chat…

RSS (komentáře k článku)