Sledujete často YouTube na televizi? Pak oceníte novou aktualizaci

youtube aktualizace

YouTube je jednou z nejpopulárnějších aplikací pro sledování videí nejen na telefonech a tabletech, ale také počítačích a televizorech. Včera Google oznámil novou aktualizaci, která usnadní její používání právě na televizích.

Ovládání YouTube na televizi bude jednodušší

Ovládání YouTube na televizi má své mouchy. Asi tím nejsnadnějším způsobem je sdílení videa do televizoru a kompletní obsluha přes telefon. Pokud ale video nesdílíte, je ovládání krkolomné a v samotné aplikaci chybí hromada funkcí. Nová aktualizace přináší funkci, díky které můžete propojit YouTube aplikaci na TV s tou, kterou máte v telefonu a nemusíte nutně sdílet video přes Chromecast.

youtube aktualizace tv

Obě aplikace se mezi sebou synchronizují, což znamená že budete mít na telefonu podrobnosti o videu, které se přehrává v televizi, můžete používat klávesnici na telefonu pro vyhledávání nebo můžete okomentovat video, které sledujete na televizi. V praxi stačí spustit obě dvě aplikace, následně dostanete výzvu pro připojení, které potvrdíte. Samozřejmě musíte být přihlášeni pod stejným Google účtem.

Jak často sledujete YouTube?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)