Aplikace YouCam Makeup vám nabarví vlasy, nebo pomůže s výběrem makeupu. Vše do pár sekund a zdarma

youcam makeup

YouCam Makeup je jeden z posledních velkých hitů nejen na Google Play. Aplikace využívá rozšířenou realitu a 100-bodovou detekci tváře. Výsledkem je rychlá možnost úprav selfie fotografií. A to třeba upravit si vlasy, nanést makeup a zkrátka si fotografii vylepšit tak, jak jen potřebujete. Aplikace je na Google Play již od roku 2014, ale až v poslední době se stala hitem s více než 100 miliony stažení.

S aplikací YouCam Makeup můžete být modelkou během chvíle

S tím, jak v telefonech vylepšuje kvalita selfie kamer, přidávají se senzory obličejů apod. se zdokonalují i aplikace, které těchto senzorů využívají. Většina z vás si určitě pamatuje na první filtry u sociálních sítí, které v podstatě nic neuměly. Dnes už existují celé masky nebo emoji, které reagují i na mimiku v obličeji a využívají mnohem více dat. Další velkou oblastí, kde se selfie kamery a senzory využívají, je trh s kosmetikou.

[YouCam Makeup] Magic Selfie Makeover App

[YouCam Makeup] Magic Selfie Makeover App

Už před mnoha lety kosmetické společnosti tvořily aplikace, kde si uživatel mohl vyzkoušet makeup “nanečisto” a poté se rozhodnout, jestli si daný produkt koupí. A právě to byl začátek aplikace YouCam Makeup. Pomocí této aplikace si každý může vyzkoušet realistické styly make-upu ve skutečném čase nebo na selfie fotografiích. Aplikace je k dispozici zdarma, hlavním plusem je rozhodně jednoduchost.

Kdokoliv zvládne během několika sekund upravit svůj vzhled a podívat se, jak by například vypadal s novými vlasy, ale třeba i po plastice. Možnosti úprav jsou bohaté od vyhlazení pleti, přes prodloužení nosu až třeba po změnu barvy očí. Na Google Play má aplikace více než 100 milionů stažení a průměrné hodnocení 4,6.

YouCam Makeup - Selfie Editor
YouCam Makeup - Selfie Editor

Znáte aplikaci YouCam Makeup?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)