Xiaomi Redmi Buds 3 Pro jsou nová bezdrátová sluchátka. Nyní je můžete koupit v akci

sluchátka xiaomi

Už v květnu představila společnost Xiaomi sluchátka Redmi AirDots 3 Pro, která jsou však až do dnešního dne dostupná pouze na čínském trhu. Nyní se nám stejná sluchátka v Evropě představují pod názvem Redmi Buds 3 Pro, přičemž cena je stanovena na 60 dolarů (asi 1300 korun). V rámci časově omezené akce je však můžete koupit již za 40 dolarů a ušetřit tak asi 400 korun. Pokud tedy hledáte levná bezdrátová sluchátka, možná je tato příležitost právě pro vás.

Redmi Buds 3 Pro koupíte nyní v akci

Jak již bylo řečeno, sluchátka jsou totožná s Redmi AirDots 3 Pro. Můžeme tedy počítat se třemi mikrofony, které slouží pro snímání hlasu a také potlačení hluku. Co se ANC týče, sluchátka prý dokážou ztlumit okolní hluk až do 35 dB. Sluchátka se pak připojují přes Bluetooth 5.2 a umí se spárovat se dvěma zařízeními najednou.

Výdrž baterie spolu s nabíjecím pouzdrem dosahuje až na 28 hodin, přičemž je lze nabíjet buď bezdrátově nebo přes USB-C konektor. Prodej sluchátek začíná již dnes na Aliexpressu, přičemž budou k dispozici v černé a šedé variantě.

Jaká bezdrátová sluchátka používáte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)