Téměř dva roky starý Xiaomi Mi Mix 2S dostává Android 10

xiaomi mi mix 2s android 10

Telefon Xiaomi Mi Mix 2S je téměř dva roky starý a přesto nyní získává update na nejnovější MIUI i nejnovější Android 10. Čínský gigant tento model představil v březnu roku 2018. Nutno však říci, že stále disponuje lepšími parametry, než kde jaká střední třída. Tiká v něm čipset Snapdragon 845, který si s novým systémem v kombinaci s 8 GB RAM bez problémů poradí.

První uživatelé tvrdí, že došlo taktéž ke zrychlení systému oproti Androidu 9. Aktualizace aktuálně probíhá v Číně, ovšem do ostatních regionů se má dostat velmi brzy, ostatně jak je u Xiaomi zvykem. Balíček aktualizací je označován jako MIUI V11.0.1.0.QDGCNXM a vyžaduje 2,1 GB volného místa. Spolu s novým uživatelským rozhraním je zde několik oprav a funkcí, které zvyšují výkon telefonu.

xiaomi-mi-mix-2s android 10

Společnost tvrdí, že na telefonu nyní běží lépe 3D hry a byl opraven problém podivného řazení sítí po výměně SIM karty. V novém systému fungují taktéž spolehlivěji plovoucí okna, kde se občas stávalo, že se obsah nezobrazil celý. Dle prvních odhadů by mohla přijít aktualizace do Evropy již příští týden.

Nainstalujete si Android 10 na Xiaomi Mi Mix 2S?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)