TOPlist

Xiaomi Mi Band 5 na fotografiích: potvrzen větší displej i další novinky

xiaomi mi band 5

Před několika dny jsme vás informovali o tom, že bude nový Xiaomi Mi Band 5 obsahovat spoustu nových funkcí a dnes se objevuje na fotografiích. Ve spekulacích se mimo jiné hovořilo také o větším 1,2″ displeji, což se nyní nejspíše potvrzuje. Displej je totiž skutečně větší. Co dále z fotografií poznáme?

Fotografie, které vypadají poměrně reálně ukazují větší displej a také novou nabíječku. Ta mám být nyní nadesignovaná jako „plug-in“. Samotné tělo se pak od předchůdců příliš neliší. Je možná trochu plošší, ale může to být také úhlem fotografie. Na Weibo unikla také cena, která se má pohybovat okolo 200 CNY, tedy asi 700 korun bez daně.

V náramku má být nyní integrována chytrá asistentka Amazon Alexa. Náramek má dostat název Mi Smart Band 5 a je označován jako XMSH11HM, globální verze pak jako XMSH10HM. Představení se dočkáme pravděpodobně již příští měsíc. Nově unikl také systém a víme tak s předstihem, jaké funkce dostane.

Jak se vám líbí Xiaomi Mi Band 5 na fotografiích?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)