První rendery Xiaomi Mi 9: Chystaný telefon bude mít minimální výřez a 3 fotoaparáty

xiaomi mi 9 rendery

Xiaomi se chystá na odhalení nového vlajkového modelu Mi 9. Spekuluje se nad tím, že se tento telefon představí již na veletrhu MWC v Barceloně. Že se blíží datum představení, můžeme vidět i na zvýšeném počtu úniků, jako třeba nyní se dostalo na rendery, které ukazují telefon z obou stran.

Xiaomi Mi 9 má opravdu minimální výřez i rámečky. Zadní strana připomíná Huawei P20 Pro

Nový koncept ukazuje telefon z přední i zadní strany. Založen je na posledních dostupných informací, jako je například ta, že telefon bude mít 3 fotoaparáty v podobném rozložení jako Huawei P20 Pro. Hlavní snímač má mít 48 MPx, sekundární kamera má 18 MPx a třetí fotoaparát 8 MPx. Na zadní straně už rovněž nebude čtečka otisků prstů. Přesune se totiž pod displej.

O výkon se bude starat Snapdragon 855, který doplní až 10GB paměť RAM a 512GB vnitřní paměť. Baterie by měla mít kapacitu 3 500 mAh a podporovat se má ultra rychlé nabíjení, které jsme mohli vidět například u Huawei Mate 20 Pro anebo u OnePlus 6T McLaren edition. Nejzajímavější informace se týká voděodolnosti. Mělo by jít o první Xiaomi telefon, který bude splňovat certifikace IP68.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám líbí tento design Xiaomi Mi 9?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)