Nový e-shop XiaomiForSale.com cílí na Evropu, nabídne lokální záruky

xiaomiforsale

Produkty čínského dravce Xiaomi neustále nabývají na popularitě po celém světě, za což vděčí především svým chytrým telefonům s vynikajícím poměrem cena / výkon a propracovanou nadstavbou MIUI. Bohužel, oficiální distribuce těchto telefonů je stále v nedohlednu, a tak se musí (nejen) čeští zákazníci spokojit s neoficiálním dovozem, nebo, v případě, že chtějí co nejvíc ušetřit, si produkty této společnosti objednat z asijských obchodů s celosvětovou působností, které však mají poměrně dlouhé dodací lhůty a navíc u nich bývá případná reklamace komplikovaná. Někteří potenciální zákazníci proto mohou ocenit příchod obchodu XiaomiForSale.com.

xiaomiforsale

Tento, rovněž asijský, obchod slibuje, že přinese do Evropy revoluci. Krom toho, že slibuje “bezkonkurenční ceny” bude především nabízet přístroje s předinstalovanými evropskými jazyky, mimo jiné také češtinou. O překlady se postarají evropské komunity MIUI, díky čemuž bude každý prodaný telefon či tablet obsahovat předinstalovanou multijazykovou verzi MIUI. Všechny tyto komunity se za tento, nově příchozí e-shop zaručují. Za překladem uživatelské nadstavby MIUI do češtiny a slovenštiny tedy pochopitelně nestojí nikdo jiný než komunita MIUI Czech & Slovak. Další výhodou XiaomiForSale.com mají být evropské sklady, díky nimž by měl zákazník objednané zboží obdržet během jednoho až tří pracovních dní. Díky tomu také odpadá část peripetií, které zákazníka provází při objednání zboží přímo z Číny. XiaomiForSale.com také slibuje lokální záruční i pozáruční servis. To znamená, že by nemělo být potřeba vadný či pokažený kus posílat do zahraničí, čímž se případná reklamace výrazně zjednoduší a zrychlí. Třešničkou na dortu pak má být komunikace v rodném jazyku evropského zákazníka.

xiaomiforsale titul

Přesné datum spuštění e-shopu XiaomiForSale.com zatím není známo, mělo by k němu však dojít v řádu několika dnů. Pokud obchod skutečně splní vše, co slíbil, mohlo by se jednat o zajímavý a snadný způsob, jak přijít k produktům této čínské legendy.

Co na sliby XiaomiForSale.com říkáte? Dali byste či dáte obchodu šanci?

Zdroj: TZ.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (37)