TOPlist

Extra výhodné hraní! Xbox Series S koupíte pod 5 tisíc a dostanete k němu Game Pass zdarma

xbox series s sleva
  • Videoherní konzole Xbox Series S vyšla před čtyřmi roky
  • Od té doby její cena postupně klesala, nyní ji pořídíte pod 5 tisíc
  • K nákupu obdržíte i tříměsíční Ultimate členství ve službě Game Pass

Jestliže jste v poslední době uvažovali nad koupí nové herní konzole, teď možná přišel ten správný čas. Hraní se s aktuální slevou na Xbox Series S stává neuvěřitelně dostupným. Tento populární kus hardwaru z roku 2020 momentálně seženete na Alze s kódem DNYALZA10 za méně než 5 tisíc korun.

Na Alze odstartovala vlna zvýhodnění, která jsou zaměřená na produkty pro hráče. Za pěkné ceny tak aktuálně pořídíte počítače, notebooky, široké spektrum příslušenství anebo videoherní tituly jako takové. Bílá verze Xboxu Series S, disponující 500GB úložištěm, teď nejenže nese pohádkově nízkou cenovku, ale také k ní obdržíte Ultimate členství ve službě Game Pass na tři měsíce zdarma.

Xbox Series S

Xbox Series S je cílen spíš na méně náročné publikum. Na rozdíl od „Xkového“ modelu s 12teraflopovým výpočetním výkonem poskytuje TFLOPs pouze 4, v důsledku čehož si můžete hry užít nanejvýš v rozlišení 1440p (namísto ostřejšího 4K).

Při koupi rovněž musíte dbát na fakt, že levnější konzole podporuje pouze digitální edice titulů, jelikož nemá mechaniku na fyzické disky. Dalším významným omezením je pak zmíněné úložiště – 500 GB mnohým pařmenům nemusí stačit a přídavné karty, které kapacitu rozšiřují, jsou stále pořádně drahé. Pokud však hledáte ideálního partnera na občasné hraní po večerech a nepotrpíte si na špičkovém výkonu, koupí Xboxu Series S za tuhle cenu chybu neuděláte.

10 vychytávek pro Xbox Series S

10 vychytávek pro Xbox Series S

Cena: 4 995 Kč

Na jakém zařízení nejraději hrajete hry?

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)