X (Twitter) zavádí nové tarify. K čemu jsou a kolik stojí v Česku?

twitter x české tarify předplatné
  • Na sociální síť X zamířily další dva tarify Premium+ a Basic
  • Nejlevnější startuje na 67,13 korunách měsíčně, nejdražší vyjde na 358 korun
  • Díky tarifům můžete na X psát delší posty, vydělávat peníze a dát sbohem reklamám 

Sociální síť X (dříve Twitter) pod vedením Elona Muska zavádí další dva tarify, které jsou dostupné i v České republice. V tuto chvíli tedy nabízí tři různé úrovně – Basic, Premium a Premium+, liší se pochopitelně cenou a nabízenými funkcemi.

První placený tarif Basic vychází na 67,13 Kč měsíčně, nebo 712,38 Kč ročně a zahrnuje možnost publikovat delší příspěvky a následně je upravovat nebo rušit. Můžete počítat také s možností zveřejňování delších videí a jejich stahování a přehrávání médií na pozadí. V nastavení si můžete změnit také ikonu nebo motiv, případně skrýt lajky. Pokud toužíte po modré fajfce, tu bohužel základní tarif nenabízí, stejně tak nedostanete žádné peníze z reklam u vašich postů a v neposlední řadě vám zůstanou skryty i podrobnější analýzy.

Myslíte-li to s X vážně, bude rozumnou volbou předplatné Premium. To v Česku vychází na 179 Kč měsíčně, případně 1 870 Kč ročně. Kromě výše uvedených možností získáváte zmíněnou modrou fajfku, takže se vám dostane přednostní podpory a přístup k již zmíněným analýzám, Media Studio a X Pro. S tímto předplatným můžete na X začít i vydělávat. Je samozřejmě na vás (respektive vašich postech), zda si vyděláte měsíčně pár stovek, nebo klidně i několik tisíc.

Poslední tarif Premium+ vychází v Česku na 358 Kč měsíčně, nebo 3 740 Kč ročně. Zahrnuje všechny výhody Basic a Premium, navrch bude upřednostňovat vaše odpovědi (budou mít vyšší dosah) a odstraní reklamy ze záložek „Pro vás“ a „Sledující“.

Zvažujete předplatné na platformě X?

Zdroj: X

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)