Withings představil novou řadu hybridních hodinek Steel HR Sapphire Signature

withings hr steel safir

Francouzský výrobce chytré elektroniky Withings, představil nové hybridní hodinky, které kombinují klasické analogové a chytré hodinky dohromady. Nazývají se Steel HR Sapphire Signature a kromě minimalistického designu jsou nyní ještě odolnější. Jak už jste určitě z názvu odvodili, má safírové sklíčko.

Withings Steel HR Sapphire Signature jsou nové hybridní hodiny

K dispozici jsou tyto hodinky v 36 mm anebo 40 mm velikosti. Co se týče barev, tak je koupíte v černé, šedé, modré, stříbrné či zlaté. Řemínky jsou vyměnitelné. Samotné hodinky jsou z tvrzené oceli a přední stranu chrání safírové sklo, řemínek je z kůže. Co se týče funkcí, tak jsou na tom podobně jako jiné Steel HR hodinky.

design hodinek witihings steel hr

To znamená podpora notifikací z telefonu, měření srdečního tepu, sledování aktivity, kroků, spánku atd. Na jedno nabití mají v normálním režimu vydržet až 25 dní. Pokud s nimi budete často sportovat a mít aktivní workout režim, tak je výdrž podle Withings 5 dnů. Hodinky bez problémů propojíte s Androidem i iOS. Cena těchto hodinek je 299 eur, v přepočtu tak cca 7 700 Kč.

Jak se vám líbí nové hodinky od Withings?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)