Windows 11 se blíží. Windows 10 je stále tady, pořiďte si ho teď levně!

Windows 11 akce sleva godeal24

Komerční článek

Dne 24. června představila společnost Microsoft svou nejnovější verzi systému Windows, Windows 11. Možná od toho máte velká očekávání, ale jen na základě toho, co jsme viděli v úniku, se zdá, že Windows 11 aktualizuje uživatelské rozhraní Windows 10, aniž by se základní infrastruktura Windows 10 o tolik změnila.

Hlavní změny se týkají „nabídky Start“, „hlavního panelu“, „widgetů“ a „ikon“ a zdá se, že nedojde k žádné změně tradičního modelu aplikací.

Je možné, že Microsoft aktualizoval mnoho základních prvků systému Windows, na které si budeme muset počkat do 24. června.

Každopádně Windows 10 bude i v blízké budoucnosti nejpoužívanějším a nejlepším operačním systémem, ačkoli vše nasvědčuje tomu, že z Windows 10 možná budete moci bezplatně přejít na Windows 11, a to kdykoli.

Godeal24 vám přináší bezpečnou a ekonomickou cestu, jak dát svým novým počítačovým sestavám originální software a upgradovat počítače, které uvízly na starších, již nepoužívaných verzích systému Windows. Můžete si levně koupit originální klíč k systému Windows 10 nebo k dalším produktům společnosti Microsoft.

45% SLEVA na všechny produkty Windows 10, Kód kupónu: SGO45

Nabídka nabízí obrovskou SLEVU 45 % na všechny produkty Windows 10 ve výprodeji, takže můžete upgradovat bez obav o cenu.

60% SLEVA na MS OFFICE SUITES, Kód kupónu: SGO60

Získejte cenný balíček softwaru od společnosti Microsoft, abyste mohli pracovat efektivněji a snadněji, ještě dnes s rovnou 62% SLEVOU během pololetního prodeje GoDeal24. Můžete si vybrat buď řadu MS OFFICE 2016, nebo 2019 a získáte úžasnou slevu na vámi vybranou řadu MS OFFICE.

Chcete si zpříjemnit práci a studium s počítačem? Chcete mít svůj počítač čistý a bezpečný? Žádný problém! Nabízíme řadu výkonných softwarových nástrojů, všechny produkty za horké ceny a se slevou až 90 % v letním výprodeji, oficiálně ke stažení a snadné instalaci. Lze je získat přímo bez použití kuponu. Tak si je nenechte ujít.

Godeal24 také nabízí vynikající zákaznický servis a k dispozici je více platebních metod, včetně Paypal a kreditní karty. Krátce po objednání obdržíte zboží zcela jednoduše a rychle e-mailem.

A pokud dojde k problémům nebo máte jen dotaz, zákaznický servis je tu pro vás. Na adresu: service@godeal24.com můžete zaslat e-mail týkající se jakéhokoli problému, se kterým jste se setkali.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)