Do Windows 11 míří další aktualizace. Řeší několik otravných problémů

windows 11 aktualizace

Společnost Microsoft se o svůj operační systém Windows 11 náležitě stará. Od doby jeho vydání proběhlo hned několik velkých aktualizací, přičemž jsme se konečně dočkali také podpory Android aplikací. Nyní do nejpopulárnějšího počítačového systému míří další update, který sice nepřináší řadu novinek, ale opravuje některé otravné chyby.

Aktualizace se označuje jako 2022-04 Kumulativní aktualizace pro Windows 11 pro systémy typu x64 (KB5012643) a momentálně se šíří přes službu Windows Update. Pokud byste ji neměli k dispozici a jeden z níže popsaných problémů by vás trápil, můžete si ji stáhnout také manuálně.

Poznámka redakce

O systému Windows 11 vás v posledních měsících informujeme poměrně často. Ve směru podpory Android aplikací jde totiž o obrovský skok kupředu. V kombinaci s aplikací Váš telefon si můžete vytvořit velmi podobný ekosystém a provázanost, jakou nabízí Apple a jeho macOS s iOS.

Americký gigant zmiňuje opravy několika funkcí, přičemž mezi ty nejzásadnější patří zamrzání tlačítek minimalizovat, maximalizovat či zavřít. Pokud vám tato tlačítka nefungují, zásadně to komplikuje používání celého systému. Došlo rovněž k opravě titulků u videí a bát se nemusíte ani zdlouhavého načítání systému. V některých případech lidem trvalo spuštění až 40 minut, což je v dnešní době zkrátka nepřijatelné.

Trápil vás některý z problémů?

Zdroj: XDA-Developers

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)