Nová aktualizace pro Windows 11 řeší hned dvě nepříjemnosti. O co jde?

windows 11

Společnost Microsoft svůj systém Windows 11 pravidelně aktualizuje a tím jej logicky vylepšuje. Ne každý update se však obejde bez potíží. Po tom posledním si totiž uživatelé stěžují na to, že jim přestává fungovat Průzkumník souborů. Naštěstí americká firma poměrně rychle zareagovala a vydala aktualizaci s označením KB5015882, která má tyto problémy řešit.

U Windows 11 přestává v některých situacích fungovat Průzkumník souborů

Průzkumník souborů prý padá ve dvou případech. Tím prvním je situace, kdy stisknete tlačítka přehrát/pozastavit přímo na klávesnici (máte-li je) a druhým když vyvoláte kontextovou nabídku u Startu (buď klepnutím na pravé tlačítko či klávesovou zkratkou Win+X) a zároveň máte ke svému laptopu připojený externí monitor.

Tyto dvě situace přitom nejsou nikterak nepravděpodobné a trápí poměrně velké množství uživatelů. V tuto chvíli je ale dostupná pouze u preview verzí, takže ji většina uživatelů dostane až na začátku srpna.

Jak jste zatím spokojení s Windows 11?

Zdroj: TechRadar

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)