Zdržují vás hlasové nahrávky ve WhatsAppu? Máme pro vás dobré zprávy

WhatsApp zrychlení hlasových zpráv

Komunikační platforma WhatsApp, podobně jako několik dalších chatovacích nástrojů, využívá k přenosu informací hned několik formátů. Kromě obyčejného psaní textových zpráv je to například i možnost nahrát přímo v chatovacím okně audio nahrávku, tedy namluvený vzkaz. Funkce se po svém zavedení okamžitě stala u spousty lidí oblíbenou. Udělala radost všem, kteří se neradi zdržují a vůbec zabývají psaním textů, které navíc někdy nemusí být správně formulované a pochopené. Existuje však ale i druhá skupina uživatelů, kteří si raději rychle přečtou text a nechtějí nebo ani nemohou poslouchat zvukové stopy. Vlastně pro oba tyto tábory nyní přichází parádní novinka. WhatsApp zavádí zrychlení hlasových zpráv.

WhatsApp zrychlení hlasových zpráv screen

Ať už audio vzkazům fandíte, nebo je nemůžete vystát, tato nová funkce vám ulehčí život. V beta verzi aplikace tohoto komunikátoru ji objevili redaktoři WABetainfo a umožňuje přepnout rychlost přehrávání na hodnoty 1x, 1.5x a 2x. Až se vám tedy zrychlení hlasových zpráv ve WhatsApp aplikaci objeví, budete si moci stopy přehrát až dvojnásobnou rychlostí. Zatím byla novinka zaznamenána v beta verzi s označením 2.21.9.4.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Jak často využíváte tyto hlasové zprávy?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)