Nejste sami! WhatsApp postihl nejen v ČR masivní výpadek

whatsapp výpadek

Společnost Meta v tuto chvíli řeší velký celosvětový výpadek aplikace WhatsApp, který znemožňuje jakoukoliv komunikaci. První uživatelé jej začali hlásit dnes ráno a u některých přetrvává až doteď.

Problém se projevuje tak, že po odeslání zprávy se vám namísto ikonky o odeslání zobrazí jen kolečko s časem, které značí, že zpráva nebyla odeslána. Je v podstatě jedno, zda zprávu odešlete jednotlivci, skupině, nebo se snažíte třeba zavolat. Server Downdetector ukazuje, že služba začala vypadávat okolo deváté hodiny ranní a přetrvává v podstatě doteď, ačkoliv některým lidem už funguje. Pokud ale potřebujete vyřešit něco naléhavého, doporučujeme v nejbližších hodinách používat jinou aplikaci.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Nám WhatsApp nefunguje ani na jednom ze dvou telefonů a dokonce ani na počítači. K situaci už se stihla Meta vyjádřit a v současné době pracuje na tom, aby problém odstranila. Po výpadku T-Mobile po celé republice musí tedy někteří Češi řešit další komunikační problémy. Snad bude tedy na dlouho zase klid.

Postihl vás výpadek aplikace WhatsApp?

Zdroj: vlastní, downdetector

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)