Chtěli byste potichoučku zmizet z WhatsApp skupiny?

WhatsApp tajné opuštění skupiny

Není to tak dávno, co populární komunikátor WhatsApp rozšířil maximální počet členů ve skupinové konverzaci na 512. Pro mnoho lidí či celé kolektivy půjde jistě o praktickou novinku, nicméně se jistě najdou i uživatelé, kterým se při představě takto napěchované konverzace proběhl mráz po zádech. Jestli patříte mezi ty, kteří se neradi ocitají ve skupinových chatech a velmi často je opouštějí (pokud nemají zvaní rovnou zablokované), máme pro vás fajn zprávu. Brzy tak půjde učinit téměř bez povšimnutí.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

V současné chvíli opuštění skupiny automaticky znamená, že se o tomto kroku dozvědí všichni ostatní účastníci WhatsApp konverzace. Jak ale ukazuje snímek z připravované funkce, do budoucna by to mělo jít mnohem diskrétněji.

WhatsApp tajné opuštění skupiny screen

Nebude to absolutně beze svědků, ale o odchodu z hromadné konverzace budou vědět pouze administrátoři dané skupiny. Bude tedy mnohem větší šance se vyhnout například následnému vyptávání, proč jste ze skupiny zmizeli.

V kolika skupinových konverzacích nyní jste?

Zdroj: WABetaInfo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)