TOPlist

WhatsApp přichází s novou funkcí, usnadní odpovídání na videa a fotky

whatsapp reakce na multime
  • WhatsApp je jedním z nejpoužívanějších komunikátorů na světě
  • Meta neustále pracuje na tom, aby jeho aplikace nabízela moderní funkce a vzhled
  • V nové beta verzi přináší tlačítka, která usnadní reagování na obdržená multimédia

Celosvětově populární komunikátor WhatsApp opět přichází s další novinkou. Mezi některé své uživatele ji aktuálně rozšiřuje v rámci beta verze 2.24.10.7 pro zařízení s operačním systémem Android a jejím hlavním cílem je usnadnit reagování na příchozí multimediální obsah.

Na to, jak vychytávka vypadá, upozornil renomovaný zahraniční portál WABetaInfo, jenž v oblíbeném kecálku od Mety pravidelně monitoruje nové funkce. Při prohlížení obdržených fotografií, videí či GIFu se z pouhého náhledu v chatu můžete dostat na obrazovku, jde jsou jednotlivá multimédia ve své plné velikosti. Právě tam nyní zamířila nová tlačítka, která zjednoduší interakci s obsahem.

WhatsApp reakce na multimédia

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Přímo při sledování videa nebo prohlížení fotek na ně bude možné reagovat pomocí emoji anebo napsáním klasické zprávy. Už tak nebude nutné vracet se pokaždé zpátky do konverzace, abyste mohli odesílateli sdělit své pocity. WABetaInfo poznamenává, že WhatsApp s tlačítky experimentoval už v některých dřívějších verzích, ale teď se dočkávají modernějšího a prý i intuitivnějšího zpracování.

Jak často využíváte WhatsApp pro sdílení videí a fotografií?

Zdroj: WABetaInfo

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)