Reakce na WhatsApp zprávy se blíží. Chystá se další funkce

WhatsApp reakce na zprávy širší nabídka

Jednou z nejžádanějších a zatím chybějících funkcí, kterou zatím svým uživatelům nenabídla populární chatovací služba WhatsApp, jsou rozhodně reakce na jednotlivé zprávy. Z různých úniků a náznaků vycházejících z rozboru kódu aplikace je nyní už jasné, že se vývojáři v tomto ohledu rozhoupali a brzy se dočkáme. Ještě než ale bude funkce oficiálně spuštěna, tak se zdá, že dostane příjemné vylepšení – možnost výběru více reakcí.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Kromě základní šestice emoji, která by měla obsahovat palec, srdíčko, smích, údiv, smutek a prosbu, bude nejspíš k dispozici také tlačítko +, za kterým se bude ukrývat celá paleta dalších emoji. Například Facebook Messenger se k této funkci propracovat až postupem času, nicméně WhatsApp by ji mohl dostat hned se spuštěním reakcí.

WhatsApp reakce širší nabídka ukázka WABetaInfo

Díky serveru WABetaInfo je k dispozici také animace, která nabídku zachycuje. Podařilo se ji manuálně aktivovat v jedné z posledních beta verzí aplikace WhatsApp pro Android.

Jak moc vám chybí reakce na WhatsAppu?

Zdroj: WABetaInfo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)