TOPlist

Vyzkoušejte! WhatsApp konečně umí očekávanou funkci, která zpřehlední konverzace

WhatsApp připnutí zpráv
  • WhatsApp konečně umožňuje připnutí zpráv v chatu
  • Můžete si vybrat, zda má být připnuta 24 hodin, 7 dní nebo 30 dní
  • Funguje na Androidu i iOS

Připnutí konverzací umí WhatsApp už delší dobu, ale nyní společnost Meta představila funkci, která umožní připnutí jednotlivé zprávy v konverzaci. To se může hodit třeba ve skupinových chatech, kde budete chtít vypíchnout jeden text, který budou mít všichni neustále na očích.

Připnutí zprávy je velice jednoduché a v době psaní tohoto textu už mám funkci dostupnou na dvou telefonech, takže je velice pravděpodobné, že ji budete mít k dispozici i vy. Stačí podržet prst na zprávě, klepnout na tři tečky vpravo nahoře a vybrat možnost „Připnout“. Následně si můžete vybrat, zda má být zpráva připnuta 24 hodin, 7 dní nebo 30 dní. Zprávu můžete samozřejmě také odepnout a to úplně stejným způsobem, tedy klepnutím na tři tečky a vybráním možnosti „Odepnout“.

whatsapp připnutí zprávy

Novinka funguje jak v osobních, tak skupinových chatech, přičemž správci skupin mohou jednotlivým členům povolit oprávnění k provedení této funkce. Ve výchozím nastavení ji nebudete mít k dispozici. Funguje jak na Androidu, tak i iOS.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Chyběla vám možnost připnutí zprávy ve WhatsAppu?

Zdroj: WhatsApp

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)