TOPlist

Konečně! WhatsApp zavede funkci, kterou jsme chtěli roky

whatsapp telefon
  • WhatsApp praktický každý měsíc představuje nové funkce
  • Portál WABetaInfo nyní odhalil další z nich, oceníte ji zřejmě i vy
  • Konečně bude možné spravovat oblíbené kontakty

Uživatelé WhatsAppu na Androidu se dočkají praktické novinky v podobě karty „Oblíbené“. Jak informoval portál WABetaInfo, vývojáři pracují na funkci, která uživatelům umožní lépe organizovat kontakty a zefektivnit tak komunikaci v oblíbeném kecálkovi.

Karta „Oblíbené“ bude sloužit jako seznam preferovaných kontaktů, který si uživatelé budou moci sami upravovat. Do seznamu bude možné kontakty přidávat, odebírat a libovolně je v něm přeskupovat. Díky tomu budeme mít rychlý a snadný přístup ke kontaktům, s nimiž komunikujeme nejčastěji, ať už ve formě textových zpráv, hlasových hovorů nebo videa.

whatsapp oblibene kontakty

V seznamu se budou zobrazovat profilové obrázky kontaktů a jejich jména. Po klepnutí na kontakt se otevře konverzace, jak byste asi předpokládali. Očekává se, že karta „Oblíbené“ značně usnadní a zpříjemní používání WhatsAppu, jelikož eliminuje nutnost procházení celého seznamu při hledání těch nejvyužívanějších. Funkce bude tedy obzvlášť užitečná pro uživatele s rozsáhlým seznamem kontaktů.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Je však nutné podotknout, že se novinka nachází zatím ve fázi vývoje a není dostupná ani pro beta testery, takže si na její zpřístupnění ještě chvíli počkáme.

Jak se těšíte na kartu „Oblíbené“ v aplikaci WhatsApp?

Zdroj: WABetaInfo

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)