TOPlist

WhatsApp příjemně změní editor fotografií. Jak bude vypadat?

whatsapp
  • WhatsApp je jednou z nejpoužívanějších komunikačních služeb
  • Jeho mobilní aplikace se neustále posouvá kupředu
  • Nová beta verze přináší vylepšený editor fotografií

Komunikační služba WhatsApp se neustále vyvíjí. Před nedávnem se její mobilní aplikace převlékla do vymazlenějšího kabátku, který celkově působí moderněji a přehledněji, a mezitím Meta pracuje na nových funkcích. Jedna z nich okoření upravování fotografií před jejich odesláním.

Jak upozornil server WABetaInfo, v testovací verzi pro Android s označením 2.24.10.22, které se k některým uživatelům dostává prostřednictvím Obchodu Play, je k dispozici nové rozhraní pro kreslení a vkládní textu do fotografie. Ve srovnání s předchozím editorem nabízí o něco více možností a současně přináší větší pohodlí.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Uživatelé mají nyní možnost zvolit si tloušťku štětce (jeden z nich umí „rozkostičkovat“ objekty, čímž je prakticky zcenzuruje), a jakmile tak učiní, mohou si na samém spodku obrazovky zvolit jednu ze 24 přednastavených barev. Další novinka pak krapet zlehčuje práci s textem. Namísto toho, aby se velikost písma upravovala roztahováním nebo zmenšováním samotného pole, je možné využít posuvník umístěný na pravém boku obrazovky.

WhatsApp editor fotografií

WhatsApp se změnami tohoto charakteru přibližuje aplikaci Instagram, kterou rovněž vyvíjí společnost Meta. V budoucnu by se navíc prostředí pro úpravu fotek mělo stát ještě pokročilejším díky zajímavým novinkám postavených na umělé inteligenci.

Co byste na WhatsAppu změnili vy?

Zdroj: WABetaInfo

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)