Konec zmatků v konverzaci, WhatsApp zkouší novou funkci

whatsapp_ico2

Ztrácíte se v přeplněných WhatsApp skupinách a nestíháte včas odpovídat na jednotlivé zprávy? Chrlíte mezi sebou novinky tak rychle, že než se vyjádříte k jednomu tématu, přeskočíte na jiné? Masově rozšířená textová komunikace a současná rychlost psaní zkrátka činí problémy efektivnímu odpovídání na dané zprávy – WhatsApp si na problém posvítil novou funkcí.

Nová WhatsApp funkce umožní odpovídat na jednotlivé zprávy

Jednoduchá funkce známá z fór významně ulehčí odpovídání na konkrétní zprávy – ať už ve skupinové konverzaci nebo v samostatném chatu s kamarádem. Jedna z nejpopulárnějších chatovacích aplikací na světě si sice udržuje svůj klasický minimalistický vzhled a funkce, nová zmínka se zprávou, na kterou reagujete, je bezesporu zajímavým elementem.

whatsapp-quote-beta-840x472Funkci nejprve dostane minimum uživatelů v betě v.2.16.118. Aby se funkce aktivovala, je potřeba pouze dlouze stisknout kteroukoli zprávu v konverzaci, na kterou chcete reagovat. Klasicky se zobrazí, zda chcete zprávu smazat, kopírovat a podobně – nyní však přibude i tlačítko Odpovědět.

Zdá se vám funkce přehledným řešením?

Zdroj: androidauthority.com

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)