Menu

WhatsApp nabízí barevné statusy stejně jako Facebook

Od poslední aktualizace aplikace WhatsApp nabízí stejné funkce jako například Facebook nebo Snapchat. Uživatelé nyní mohou napsat svůj status, pořídit k němu fotku či video, zvolit barevné pozadí a doeditovat zbytek podle nálady.

WhatsApp nabízí to samé, co jsme viděli už u konkurence

Poslední aktualizace WhatAppu nabídla jednu funkci, kterou už jsme mohli vidět u konkurence. WhatsApp si nejvíce zakládá na svém důsledném přístupu k soukromí. Nyní se však uživatelé této aplikace mohou více otevřít světu, respektive svým kontaktům.

Uživatelé nyní mohou napsat svůj status, podobně jako to má Facebook ve funkci „můj den“ nebo Snapchat či Instagram. Jako pozadí zprávy jste doposud mohli použít pouze fotky či video. Nyní můžete přidat i jakékoliv jednobarevné pozadí.

whatsapp-nabizi-barevne-statusy-facebook-snapchat

Statusy fungují stejně jako na Facebooku nebo Instagramu; jednoduše zmizí po 24 hodinách. Aplikace tak nezaostává ve funkcích oproti svým konkurentům. Otázkou však není proč, ale zda o to uživatelé vůbec stojí, když si jsou všechny aplikace veskrze podobné.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger
Developer: WhatsApp Inc.
Price: Free

Využíváte statusy na WhatsAppu?

Zdroj: engadget.com

 

Komentáře

kluzo

23.8.2017 10:40

Blbost, kterou nevyužiji. Jen to zvyšuje objem instalace a datovou náročnost při aktualizacích. Dost pochybuji, že někomu, kdo do teď používal WhatsApp tohle chybělo.

teslapc1

23.8.2017 13:08

Nikdy sem nesmyslý typu můj den nepoužil a nevím co je to za trend to všude cpát a ještě s tím otravovat akorat to žere data víc k ničemu to není

Nyny51

23.8.2017 13:12

Hovadina k ničemu. Akorát to postupně z WhatsAppu dělá stejnej nepoužitelnej nesmysl jako je Facebook Messenger.

CUCU

23.8.2017 16:20

” Otázkou však není proč, ale zda o to uživatelé vůbec stojí, když si jsou všechny aplikace veskrze podobné ” Nestojí 😎

RSS (komentáře k článku)