WhatsApp dá druhou šanci zbrklým mazačům zpráv

WhatsApp Android mazání zprávy undo vrácení zpět

Asi každý z nás už někdy zažil situaci, že poslal do chatu zprávu, která do něj z nějakého důvodu nepatřila. Buď neměla správnou podobu, nebo měla třeba dorazit někam jinam. Pro takové případy je mimo jiné i ve WhatsAppu možnost zprávu smazat. Co když se ale stane omyl právě v tomto kroku a zpět je potřeba vzít zpět chybné odstranění? Tento problém, zdá se, WhatsApp aplikace začíná řešit.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

V beta verzi 2.22.18.13 pro Android se začal objevovat nový spodní panel, který kromě informace o smazání zprávy nabízí také tlačítko “Undo” neboli “Vrátit zpět”. Pokud si uživatel svou chybu uvědomí do několika sekund, má možnost smazání tímto tlačítkem zvrátit. Později už ne.

WhatsApp Android mazání zprávy undo vrácení zpět screen

Novinka může pomoci i v situaci, kdy člověk omylem vybere “Odstranit u mě” namísto “Odstranit u všech”. To se stává dost často. Po vrácení špatně vymazané zprávy bude následně možné provést vymazání správným způsobem.

Jak často mažete zprávy v chatech?

Zdroj: WABetaInfo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)