WhatsApp: Mazání zpráv už není problém

mazání zpráv

Autoři aplikace WhatsApp dokončili testování nové funkce. Tato funkce umožňuje mazání zpráv během konverzace. Zprávy lze mazat jak jednotlivě, tak hromadně. Na smazání zprávy si musíte pospíšit. Čas od odeslání zprávy k jejímu smazání je omezený.

Mazání zpráv pohodlně

Autoři aplikace WhatsApp dokončili testování nové funkce. Konečně je zpřístupněno mazání zpráv, což mnozí z vás jistě ocení. Určitě jste si někdy řekli, že byste nejradši smazali to, co už jste odeslali. Tato nová funkce vám umožní mazat zprávy jednotlivě, i hromadně. Po smazání zprávy se objeví pouze upozornění „tato zpráva byla smazána.“

Stránka často kladených dotazů byla nedávno aktualizována a nová funkce se jmenuje „Delete for Everyone.“  Zprávy můžete mazat jak pro celou konverzaci, tak i sami pro sebe. Stačí vybrat “Delete for Me” a odstraníte zprávy, které ostatní účastníci konverzace uvidí beze změny.

mazání zpráv - whatsapp

Zprávu smažete jednoduchým klepnutím a přidržením. Poté zvolíte výše zmíněnou funkci a zpráva bude odstraněna. Na smazání dané zprávy máte omezený čas, a to 7 minut od odeslání. Buďte tedy rychlí při rozhodování, jestli danou zprávu smažete, nebo ne. Pro hromadné mazání označte všechny zprávy, které chcete smazat. Poté zprávy odstraníte najednou.

WhatsApp novou funkcí dohání konkurenci. Aktualizace jsou uvolňovány ve vlnách. To znamená, že na některých zařízeních lze mazat zprávy dříve, než na jiných. Autoři WhatsApp také upozorňují na to, aby měli uživatelé nainstalovanou nejnovější aktualizaci, jinak bude funkce nedostupná.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Vyhovuje vám mazání zpráv ve WhatsApp?

Zdroj: phonearena.com

Jan Boháček
O Autorovi - Jan Boháček

Honzova cesta k Androidu byla vcelku rychlá. Vlastně si ho Android našel sám v podobě prvního telefonu Sony Xperia Mini Pro. Volnost, kterou tento systém… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)