TOPlist

Skvělá zpráva: WhatsApp spouští hovory a videohovory na PC

whatsapp nová funkce pc

Pokud často používáte WhatsApp na PC, máme pro vás skvělou zprávu jelikož spouští hovory a videohovory, které budete moci právě přes desktop provozovat. Funkce se aktuálně nachází v beta testování, ale dle prvních testů funguje celkem dobře.

WhatsApp spouští hovory a videohovory na PC

Můžete jak vytáčet, tak přijímat hlasové hovory či videohovory a do bety se může přihlásit každý. U Windows počítače stačí mít jakýkokoliv Windows 8 (32 či 64 bit) či novější, takže Windows 8.1 a Windows 10. U macOS vám stačí OS X 10.10 nebo novější, takže podpora počítačů je vskutku velká a to i těch starších. Jen škoda, že se Facebook nerozhodl vydat aplikaci i na Windows 7, jelikož tento systém používá velké množství lidí dodnes.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

WhatsApp hovory PC

I pro ty je zde ale dobrá zpráva. Volání by totiž mělo fungovat i přes webový prohlížeč skrz rozhraní WhatsApp Web, ale potvrzené to zatím nemáme. Dle nejnovějších informací by se měla funkce dostat do ostré verze velice brzy.

Jak často voláte přes WhatsApp?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)