Menu

WhatsApp v nové verzi podporuje zálohu/obnovení přes Google Drive

Oblíbená komunikační služba WhatsApp nepřestává chrlit nové aktualizace. V nedávné době se zpřístupnila funkce pro volání, poté jsme se dočkali Material designu a nyní přibude další novinka –  záloha a obnovení historie WhatsApp s Google Drive. Tato funkce bude dostupná až s verzí 2.12.45, kterou lze např. stáhnout od zahraničních kolegů z AndroidPolice (jejich odkaz na Apkmirror). Po instalaci aktualizace stačí zamířit do nastavení konverzací, kde uvidíte možnost zálohy. U ní se nabízí několik možností, jako například její frekvence, účet z Google Drive či zda chcete zálohovat pouze přes Wi-Fi nebo s mobilním internetem. Aplikaci jsme si sice nainstalovali, nicméně zatím se nám nedaří přidat účet Drive. Pokud se vám to podaří, budeme rádi, když nám v komentářích dáte vědět.

WhatsApp – záloha Google Drive

Zdroj: Androidpolice.com

 

Komentáře

jasom

20.4.2015 16:49

A máte info či sa k tej zálohe na drive dá aj manuálne dostať a či sú tam aj zálohy multimédií alebo len chat?

Peernikk

Jirka Pernica 0

20.4.2015 16:55

Na AndroidPolice píšou, že to lze – “Backed up data is hidden inside Google Drive. Open your Drive on the web, go to Settings, Manage Apps and you’ll see WhatsApp listed as having hidden data.”

Zkuste před postup výše a měl byste se k nim dostat.

fremy

fremy

20.4.2015 18:54

Připojit Google account a zazálohovat se mi povedlo na první pokus. Jsem rád, že tam tato možnost je. Jenže se k datům nedostanu, jako skrytým souborům jsem zatím nepřišel na funkční postup.

jasom

20.4.2015 19:22

Tam sú ale nedajú sa zobraziť. :/

Petr

Petr

21.4.2015 0:04

Mám dotaz používáte někdo what up? V mem okolí všichni viber

imaster

21.4.2015 6:21

V mem okoli je to tak pul na pul. Rodina whats app a v praci viber.Dnesni telefony uz vykonove a pametove umoznuji mit oba klienty soucasne.

RSS (komentáře k článku)