TOPlist

Konec schovaných nepřečtených zpráv ve WhatsApp! Tahle funkce opravdu chyběla

whatsapp filtrování
  • Dnes nenarazíte už skoro na nikoho, kdo by ke komunikaci používal SMS
  • Jejich úlohu přebraly pokročilejší komunikátory, například WhatsApp
  • Někdy ale chybí funkce, které byste čekali už v první verzi. Ale lépe pozdě, než nikdy

Určitě jste to už zažili. V komunikátoru svítí upozornění na nepřečtenou zprávu, ale ne a ne ji najít. Tak tomu je konec. WhatsApp totiž spustil funkci filtrování chatů.

Filtrování zpráv v aplikaci WhatsApp

Jak takový filtr funguje? Pro začátek si můžete vybrat mezi třemi filtry, které se zobrazují nahoře v seznamu chatů: Vše, Nepřečtené, Skupiny. Stačí na ně klepnout:

  • Vše: Výchozí zobrazení všech vašich zpráv.
  • Nepřečtené: Hodí se, když chcete vidět, co vám uteklo, nebo na jaké konverzace potřebujete reagovat. Zobrazuje zprávy, které jste buď sami označili jako nepřečtené, nebo které jste zatím neotevřeli.
  • Skupiny: S funkcí, kterou jste si velmi přáli, teď všechny své skupinové chaty najdete na jednom místě. Najít ty oblíbené bude odteď hračka, ať se jedná o domlouvání pravidelného nedělního oběda, nebo plánování dovolené. Budou se zde zobrazovat i podskupiny komunit.

WhatsApp si od novinky slibuje, že filtrování zpráv přinese lepší přehled, rychlé vyhledání důležitých konverzací a efektivnější procházení zpráv. Novinka se bude zavádět postupně, všem bude dostupná během několika týdnů. A my se jen ptáme: proč to trvalo tak dlouho?

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Už jste někde marně hledali nepřečtenou zprávu ve WhatsApp?

Zdroj: WhatsApp blog

Libor Foltýnek
O Autorovi - Libor Foltýnek

Libor Foltýnek je redaktor s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti technologií a fotografie. Jeho práce je charakterizována důkladným výzkumem, poutavým vyprávěním a praktickými radami, které zpřístupňují… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)