TOPlist

WhatsApp beta nabízí 74 nových smajlíků. Je libo česnek a cibuli?

WhatsApp beta nabízí 74 nových smajlíků

Unicode 12.0, který přináší mnoho nových znaků, včetně smajlíků byl vypuštěn již před několika měsíci. Google jej již implementoval do systému Android 10 a nyní přichází na řadu také WhatsApp, který používá vlastní smajlíky napříč všemi platformami. K dispozici jsou kompletně všechny znaky, které podporuje nový Unicode. V beta verzi tak WhatsApp nabízí až 74 nových smajlíků.

Verze 2.19.315 se nyní nachází v beta verzi a ostrá verze vyjde ještě v listopadu. Co se týče nových smajlíků, nalezneme zde robotickou ruku a nohu, ucho s naslouchátkem, slepce či vozíčkáře. Můžeme spatřit také vodícího psa, židli, srp nebo jojo s logem WhatsApp. Dále se zde nachází orangutan, plameňák, česnek, cibule, vafle, falafel, hinduistický chrám, padák, kapka krve, sekera a několik nových barev pro srdce, kruhy i čtverce.

Celkem přibylo 74 zcela nových smajlíků, ovšem mnohým z nich lze vybrat také barvu pleti. Pokud bychom to počítali i s ní, dostáváme se na několik stovek různých smajlíků. Chcete-li nové smajlíky získat již teď, musíte se zaregistrovat do WhatsApp beta v2.19.315 či ji stáhnout z webu APKMirror.

WhatsApp beta nabízí 74 nových smajlíků – líbí se vám?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)